گردشگری کشاورزی در بیله‌سوار مغان رونق می‌گیرد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: با صدور اولین مجوز گردشگری کشاورزی در شهرستان بیله‌سوار ، ظرفیت‌های گردشگری این منطقه رونق می‌گیرد.

به گزارش ایرنا ، نادر فلاحی روز شنبه در بازدید از باغ‌ مزرعه گردشگری در بیله‌سوار اظهارکرد: در این طرح رونق صنعت گردشگری به شکلی همه‌جانبه و متوازن در شهرستان بیله‌سوار بصورت فعالیت گردشگری کشاورزی (باغ‌مزرعه) مورد تاکید قرار گرفته است.

وی گفت: این طرح در مساحت باغ ۲ هکتاری واقع در ورودی شهر و روبروی دانشگاه آزاد بیله‌سوار اجرا می‌شود تا گردشگران ورودی از آن بازدید کنند.

او حجم سرمایه‌گذاری در این پروژه را ۵۰ میلیارد ریال ذکرکرد و افزود: به همت بخش خصوصی شاهد راه‌اندازی اولین طرح گردشگری کشاورزی در این شهرستان خواهیم بود که تلاش و جدیت بر حمایت از سرمایه‌گذار برای رونق گردشگری در این باغ‌مزرعه است.

فلاحی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان بیله‌سوار در حوزه‌های مختلف همچون طبیعی و تاریخی بیان کرد: در کنار این ظرفیت‌ها با حمایت و پشتیبانی از محورهای نوین گردشگری در این شهرستان نظیر گردشگری کشاورزی، با توجه به ظرفیت‌های منطقه می‌توان زمینه برای رونق صنعت گردشگری در این منطقه را فراهم کرد.

بیله‌سوار مغان در شمال اردبیل و در جوار جمهوری آذربایجان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =