باشگاه‌های ورزشی بی‌توجه به کرونا در اردبیل پلمب می‌شوند

اردبیل - ایرنا - معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: باشگاه‌ها و اماکن ورزشی بی توجه به تصمیمات ستاد کرونا در این استان پلمب خواهند شد.

به گزارش ایرنا ، محمدرضا برادران روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه تمامی باشگاه‌ها، سالن‌ها و استخرهای ورزشی اعم از خصوصی و دولتی تا اطلاع ثانوی در استان اردبیل تعطیل است.

وی با اشاره به فعالیت مخفیانه برخی باشگاه‌های ورزشی در استان بیان کرد: تعطیلی باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی به مسئولان اماکن ورزشی اعلام شده و در صورت فعالیت علاوه بر پلمب باشگاه‌های ورزشی با مسئولان آنها برخورد قانونی خواهد شد.

وی اظهارکرد: اداره کل ورزش و جوانان استان با همکاری سایر نهادها از جمله دانشگاه علوم پزشکی و اماکن به صورت شبانه‌روزی به نحوه اجرای تصمیمات ستاد کرونا توسط باشگاه‌ها و اماکن ورزشی در نقاط مختلف استان نظارت می‌کند. 

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل اضافه کرد: به مسئولان باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی ابلاغ شده تا در این مدت اماکن و وسایل مختلف ورزشی ضدعفونی و گندزدایی شود.

برادران از مسئولان تمامی مراکز و باشگاه‌های ورزشی خواست ضمن رعایت مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا در رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، از هرگونه فعالیت خودداری و به قطع زنجیره انتقال بیماری کووید ۱۹ کمک کنند.

وی ادامه داد: درباره فعالیت یا عدم فعالیت باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی پس از تعطیلی یک هفته‌ای تصمیم‌گیری خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =