سید حسن خمینی نشان داد در مسیر نظام با رهبری همدل و همراه است

تهران-ایرنا- عضو هیات اجرایی شورای وحدت، درباره تدبیر مناسب سید حسن خمینی برای انصراف از رقابت انتخابات خرداد ۲۸ خرداد، گفت: نوه امام (ره) باید یادگار انقلاب بماند و معتقدم عرصه ریاست جمهوری قطعا آقا سید حسن را دچار چالش می‌کرد و او نشان داد در مسیر نظام با رهبر انقلاب همدل و همراه است.

محمد جواد محمدی نوری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به اسامی افرادی که این روزها از سوی رسانه‌ها به عنوان نامزد ریاست جمهوری نام برده می‌شود، گفت: هر دو جریان در طول این ۴ دهه با چالشها و خطاهای راهبردی فراوانی روبرو بودند و مردم از وعده های دروغین خسته شده اند و در پی رییس جمهوری صادق، کارآمد و عملگرا هستند.

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی افزود: با همه فرصت سوزی‌ها و اشکالات موجود در جریان اصولگرایی،  اینکه فکر کنیم بدون هیچ بازی، برنده مسابقه شویم سخت در اشتباه هستیم. این جریان باید عقلانیت را سرلوحه کارشان قرار دهد.

محمدی نوری با اشاره به توانایی و ظرفیت سازی و کارآمدی سید ابراهیم رییسی و عملکرد بهینه و موثر او در مدت مسوولیت قوه قضاییه، پیش بینی کرد او تنها فردی است که می‌تواند با تحقق اجماع اصولگرایان،این جناح را از این حالت نجات دهد.

وی افزود: معتقدم شانس رییسی بیش از سایر گزینه‌هاست هر چند بنای شورای وحدت حتی با اولویت قراردادن رییسی، ادامه مذاکره با سایر نامزدهای این جریان و دعوت از آنان و استماع برنامه و تیم مورد نظر آنان است.

محمدی نوری، انتخابات را یک فرصت برای همه بخشهای نظام دانست و گفت: مردم امروز در پی ایجاد اشتغال مولد، امنیت پایدار، تولید و حمایت از تولیدات داخلی، کاهش قیمت و کنترل ارز و تورم، ثبات اقتصادی، تامین مسکن مناسب مردم، رفاه نسبی و ارزانی اقلام اولیه معیشت در زندگی هستند و کار رییس جمهوری بعدی قطعا با این هدفها بسیار سخت است اما یادمان نرود ما در سرزمینی زندگی می‌کنیم که می‌شود هر هدفی را با توجه به امکانات و سرمایه‌های ملی و موهبتهای الهی محقق سازیم و باعث شویم اعتماد مردم عزیزمان برگردد.

عضو هیات اجرایی شورای وحدت اصولگرایان یادآور شد: برنامه اقتصادی قابل اجرا، محور رقابت نامزدهای ریاست جمهوری است و داشتن برنامه اقتصادی برای حل مسائل کشور برگ برنده نامزد مورد نظر مردم محسوب می‌شود.

محمدی نوری با اشاره به چشم انداز ۱۴۰۴ و رسیدن ایران به قله اول منطقه، گفت: با وجود سرمایه‌های جوان این سند از قابلیت خوبی برخوردار  است و حتی معتقدم با بهره گیری از توانایی جوانان می‌توانیم چون کشورهای پیشرفته به توسعه یافتگی توام با ثبات اقتصادی دست یابیم.

این فعال اصولگرا اظهار امیدواری کرد که در برنامه آینده کشور تکلیف برجام روشن شود و به یقیین تحقق برجام منوط به همدلی همه مسوولان و صدالبته با حفظ منافع ایران است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =