فرمانده نیروی زمینی ارتش از کارگاه ساخت ضریح شهدای ۷۲ تن بازدید کرد

شیراز- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی از کارگاه ساخت سقف ضریح شهدای ۷۲ تن حرم مطهر امام حسین (ع) در شیراز بازدید کرد.

بنا بر گزارش روز شنبه روابط عمومی ستاد عتبات عالیات استان فارس، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، در جریان این بازدید، خدمت کردن در راه ائمه اطهار (ع) به ویژه امام حسین (ع) را از عنایات خاص الهی دانست و گفت: ما هرچه خود را به دستگاه با عظمت سیدالشهدا (ع) وصل کنیم موجبات رضای الهی را فراهم می‌کند و این اتقاق رخ نمی‌دهد مگر آنکه حضرت فاطمه الزهرا (س) عنایتی نسبت به محبین حضرت امام حسین (ع) داشته باشند.
وی ادامه داد: همه ما باید به پیروی و عمل به سیره ائمه معصومین (ع) را به عنوان یک وظیفه شرعی پایبند باشیم.
او اظهار داشت: عمل به سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) گشایش دهنده زندگی بوده و موجبات عاقبت به خیری را فراهم می کند و اگر عمل به این سیره مطهر خالصانه اتفاق بیافتد، ما خداگونه در زندگی خود رفتار و رستگار می شویم.  
فرمانده نیروی زمینی ارتش، این بازدید را از توفیقات الهی دانست و ضمن قدردانی از رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس، برای تمامی هنرمندان و خادمین این ستاد آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.
بر اساس این گزارش، پروژه ساخت سقف ضریح مطهر شهدای ۷۲ تن حرم مطهر امام حسین (ع) به همت هنرمندان درودگر، خاتم کار و معرق کار ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس در حال ساخت است و تاکنون نزدیک به ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha