۷۰ میلیارد ریال برای ارتقای ایمنی در شهرک‌های صنعتی قزوین هزینه شد

قزوین-ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: امسال ۷۰ میلیارد ریال برای ارتقای ایمنی و خدمات دهی در شهرک های صنعتی استان با خرید خودروهای آتش نشانی هزینه شده است.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا خانپور روز شنبه در بازدید از ایستگاه آتش نشانی شهرک صنعتی حیدریه با اعلام این خبر، افزود: در ابتدای سال جاری برای تجهیز ایستگاه های آتش نشانی شهرک های صنعتی کاسپین، آراسنج و حیدریه سه دستگاه خودروی آتش نشانی خریداری شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین اظهار داشت: این اقدام در راستای ارتقای ضریب ایمنی در واحدهای تولیدی، پیشگیری از حوادث غیرمترقبه و آمادگی به منظور مواجهه با حوادثی نظیر آتش سوزی در شهرک های صنعتی استان قزوین انجام شده است.

خانپور افزود: اگرچه واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث و راه اندازی شده اند اما آنها جزو سرمایه های ملی بوده و چرخ های اقتصادی کشور را می چرخانند و در صورت بروز حادثه برای آنها نه تنها مالک و سرمایه گذار و کارگران بلکه کل جامعه دچار خسارت می شود.

این مسوول اظهار داشت: در حال حاضر هفت ایستگاه آتش نشانی فعال مجهز به ۱۳ دستگاه خودروی آتش نشانی در شهرکها و نواحی صنعتی استان مشغول به فعالیت هستند.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =