۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۴۶
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84306982
۰ نفر

برچسب‌ها

فوتی های کرونا در ایلام به ۷۲۴ نفر رسید

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزرشکی ایلام با اشاره به روند افزایشی فوتی ها در استان گفت: ۲ فوتی ناشی از کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان ثبت شد و مجموع فوتی ها به ۷۲۴ نفر افزایش یافت.

دکتر محمد کریمیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۳۵ ابتلای جدید در ۲۴ ساعت گذشته در استان شناسایی شد و مجموع مبتلایان نیز به ۳۴ هزار و ۷۹۲ نفر افزایش یافت.

وی افزود: ۳۸ نفر جدید در مراکز درمانی استان بستری شدند و مجموع بستری های استان به ۲۶۴ نفر رسیده است ، دهلران با ۱۰ و ایلام با ۹ نفر جدید بیشترین آمار بستری را به خود اختصاص دادند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: همچنین از بستری های جدید ۶ نفر مربوط به آبدانان، چهار نفر ایوان، چهار نفر دره شهر، ۲ نفر بدره و چرداول، هلیلان و ملکشاهی هرکدام یک نفر است.

دکتر کریمیان با بیان اینکه مجموع بهبودیافتگان کرونا در استان ۳۱ هزار و ۸۴۱ نفر است، گفت: با توجه به افزایش فوتی ها در استان لزوم رعایت بیش از پیش کرونا الزامی است و چنانچه مردم در صدد حفظ سلامت عزیزانشان هستند، در خانه بمانند و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گفته وی، شهرستان های ایلام، ایوان، آبدانان، چوار، چرداول، بدره، دره شهر، دهلران و مهران در وضعیت قرمز، سیروان در وضعیت نارنجی و هلیلان و ملکشاهی در وضعیت زرد کرونا قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =