اعضای باند سارقان مسلح در غرب استان تهران دستگیر شدند

تهران - ایرانا - فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در پی گزارش های مردم مبنی بر سرقت خودرو و اموال ، اعضای باند سارقان مسلح در شهریار شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا سردار کیوان ظهیری روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این باند ۵ نفره توسط کارآگاهان پلیس آگاهی و تیم های اطلاعاتی به دام افتادند.

وی گفت: سرنخ های اولیه از این باند زورگیر و مسلح کشف و یک نفر در این ارتباط دستگیر و سپس ۴ نفر دیگر توسط پلیس در شهریار دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: این باند در قالب مسافرکشی ، مالبخاتگان را به دام انداخته و خودرو و اموال آنها را به یغما می بردند.

ظهیری تاکید کرد: مردم در حین سوار شدن به خودروهای مسافربر شخصی دقت داشته باشند تا فریب سارقان را نخورند.

یکی از ۵۰ شاکی این باند به خبرنگار ایرنا گفت: به عنوان مسافر در شهریار سوار یک دستگاه خودرو پراید با سه نفر سرنشین شدم.در بین مسیر، یکی ازسرنشینان با تهدید اسلحه، گوشی، کارت بانکی همراه با رمز و پول نقد من را گرفت و در بیابانهای شهریار من را رها کردند.

همچنین شاکی دیگری که در دام این باند گرفتار شده بود، تصریح کرد: در یکی از فازهای شهر اندیشه منتظر اسنپ بودم که ناگهان یک دستگاه پژوه در مقابل من توقف کرد و یکی از سرنیشنان پژو با پرسیدن آدرس، مرا مشغول کرد و  ۲ نفر دیگر از خلوتی کوچه استفاده، و با قمه و اسلحه مرا تهدید کرده و گوشی و پول نقدم را به سرقت بردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =