فرماندار ری: مجمع مشورتی جوانان شور انتخاباتی ایجاد کند

شهرری ـ ایرنا ـ فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: مجمع مشورتی جوانان ری باید با رعایت اصل بی‌طرفی و اصل آگاه‌سازی زمینه‌مشارکت حداکثری و شور انتخاباتی را در میان جوانان ایجاد کند.

حسین توکلی کجانی روز شنبه در دیدار با برخی از اعضای شورای مشورتی جوانان شهرستان انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ را مهمترین رویداد سال جاری دانست و اظهار داشت: اعضای مجمع جوانان شهرستان ری باید علاوه بر جوانان زمینه حضور سایر اقشار را نیز در انتخابات فراهم کنند.

وی تقویت مجمع مشورتی جوانان شهرستان ری یکی از اولویت ها در سال ۱۴۰۰ عنوان کرد و افزود: این مجمع که براساس هدف دولت مبنی بر استفاده از ظرفیت جوانان و سیاستگزاری استانداری تهران تشکیل شده است باید بتواند در کنار دستگاه های اجرایی با یک برنامه ریزی دقیق و رویکرد علمی در راستای رشد و توسعه شهرستان ری فعالیت کند.

توکلی اضافه کرد: جوانان جزو سرمایه های ارزشمند و آینده سازان کشور هستند و مجمع مشورتی جوانان شهرستان ری نیز دارای ظرفیت های فراوانی در حوزه جوانان است که می بایست با بهره گیری از این ظرفیت ها و اطلاع رسانی های لازم، زمینه حضور پرشور جوانان شهرستان ری را در عرصه انتخابات فراهم کند.

این مسئول با بیان اینکه موضوع تولید و اشتغال همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده و هست، تصریح کرد: ایشان شعار سال۱۴۰۰ را سال "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" نامگذاری نمودند که نشان از اهمیت جایگاه تولید در کشور دارد و بایستی تحقق شعار سال به عنوان یکی از محورهای اصلی مجمع مشورتی جوانان شهرستان ری قرار گیرد.

توکلی تاکید کرد: مجمع جوانان شهرستان ری باید برای حوزه اشتغال و رفع موانع تولید بصورت مدون و جامع برنامه ریزی داشته باشد تا شاهد حضور جوانان در عرصه تولید و صنعت باشیم.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و تیره های عشایری روز ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و میاندوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری برگزار می شود.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =