موسسه‌های خیریه، توان کمیته امداد را در حمایت از ایتام افزایش می‌دهند

قزوین - ایرنا - مدیر کل کمیته امداد استان قزوین گفت: موسسه‌های خیریه با مشارکت و هم افزایی می توانند توان کمیته امداد را در حمایت از ایتام افزایش دهند.

به گزارش ایرنا، مهرعلی حق گویان روز شنبه در دیدار با مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از ایتام استان قزوین، اظهار داشت: خدمت به ایتام و نیازمندان یکی از اهداف کمیته امداد امام (ره) است و بر همین اساس، دست تمامی خیران و خدمتگزاران به خانواده های محروم و نیازمند را می فشاریم و آماده همکاری با آنان هستیم.

وی اضافه کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان برای خدمت به نیازمندان و محرومان آماده همکاری مشترک با موسسه های خیریه است و اگر خیریه هایی مانند موسسه حمایت از ایتام به میدان بیایند می توانیم با توان بیشتری از ایتام حمایت کنیم.

این مسوول افزود: این همکاری مشترک به این منظور نیست که موسسه خیریه ای زیرنظر این نهاد قرار بگیرد بلکه اگر موسسه ها با هم همکاری کنند و فهرست افراد تحت حمایت خود را مطابقت دهند، اسامی مشابه را حذف می کنند و افراد تحت حمایت خود را با شناخت بیشتری مورد حمایت قرار می دهند.

حق گویان عنوان کرد: قرار نیست موسسه خیریه در این همکاری با نام کمیته امداد یا موسسه خیریه دیگر فعالیت کند، بلکه هر موسسه ای با نام خود فعالیت می کند ولی از تجربه و توان موسسه دیگر نیز بهره می گیرد.

مدیر کل کمیته امداد استان قزوین با بیان اینکه این همکاری به معنای دخالت در کار یکدیگر نیست، افزود: موسسه های خیریه براساس روند گذشته فعالیت می کنند و همکاری آنها موجب می شود تا به یک نیازمند از چند موسسه کمک نشود و نیازمند دیگر بر روی زمین بماند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =