ثبت نام دوره آموزش عکاسی در مهاباد آغاز شد

مهاباد- ایرنا- رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: ثبت نام نخستین دوره آموزش عکاسی جنوب آذربایجان‌غربی در سال جاری با هدف ارتقای سواد بصری، هنری و یادگیری عمومی هنر عکاسی در این شهرستان آغاز شد.

رحیم بایزیدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره در قالب ۴۴ ساعت طی ۲ ماه با حضور اساتید برجسته عکاسی این شهرستان برگزار و به شرکت کنندگان پس از پایان دوره گواهینامه معتبر از سوی معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا می‌شود.

وی اضافه کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره می‌توانند از امروز تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری با مراجعه به دفتر انجمن سینمای جوانان مهاباد واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در این دوره ثبت‌نام کنند.

رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد بیان کرد: با توجه به شرایط مقابله با کرونا مطالب عملی به صورت حضوری و مطالب تئوری نیز به صورت غیرحضوری تدریس خواهد شد.

بایزدی اظهار داشت: برای این دوره شرایط سنی در نظر گرفته نشده و علاقه‌مندان از شهرهای مختلف استان امکان شرکت در این دوره آموزشی را دارند.

انجمن سینمای جوانان مهاباد یکی از انجمن‌های ۶۰ گانه سینمای جوانان در ایران است که از سال ۱۳۶۶ در این شهرستان راه‌اندازی شد و تاکنون به بیش از سه هزار هنرجو در رشته‌های مختلف فیلم‌سازی، تدوین و عکاسی را آموزش داده و هم اکنون دارای ۱۰۰ نفر عضو فعال است.

مهاباد در جنوب آذربایجان‌غربی واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =