۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲:۳۱
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 84306344
۰ نفر

برچسب‌ها

نظامیان صهیونیست تجمع فلسطینی ها در حمایت از قدس را سرکوب کردند

تهران- ایرنا- نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی تجمع فلسطینان در شهر بیت لحم را که به حمایت از قدس و یاری ساکنان آن بر علیه جنایات اخیر این رژیم برگزار شد، سرکوب کردند.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی معا، شهروندان فلسطینی جمعه شب برای اقامه نماز عشاء و نماز تراویح و با هدف حمایت از قدس در شمال شهر بیت لحم تجمع کردند.

نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی برای متفرق کردن نمازگزاران گازاشک آور و بمب های صوتی شلیک کردند و با آنان درگیر شدند.

«هیثم عوده» ۳۰ ساله از اهالی الدهیشه در جریان سرکوب اعتراضاتی که پس از اقامه نماز برگزار شد، به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شد.

شهر قدس پنجشنبه شب نیز شاهد درگیری میان جوانان و شهرک نشینان صهیونیست و نظامیان اشغالگر بود.

خبرگزاری آناتولی نیز گزارش داد: هزاران فلسطینی شامگاه جمعه با شرکت در راهپیمایی در مسجد الاقصی، جنایات رژیم صهیونیستی در حق نمازگزاران فلسطینی را که از ابتدای ماه مبارک رمضان تشدید شده است، اعلام کردند.

هزاران فلسطینی در پایان نمازعشاء و نماز تراویح در مسجد الاقصی به طور خود جوش تجمع کرده و شعارهایی علیه رژیم صهیونیستی و اقدامات این رژیم در شهر بیت المقدس سردادند.

شهر قدس و حومه آن روز پنجشنبه نیز شاهد درگیری میان فلسطینی های بی دفاع و نیروهای اسرائدیلی به شدت مسلح بود که بر اثر آن دست کم ۱۰۵ فلسطینی زخمی شدند.

شهر قدس به طر عام و مسجد الاقصی به طور خاص از آغاز ماه مبارک رمضان شاهد درگیری میان جوانان فلسطینی و نیروهای اسرایلی به دلل تلاش های اخیر این رژیم برای جلوگیری از تجماعات و فعالیت های سالانه ماه مبارک رمضان بوده است.

شبکه خبری المیادین نیز به نقل از هلال احمر فلسطین  از زخمی شدن ۸ فلسطینی در جریان درگیری نظامیان صهیونیست با فلسطینیان در شهر قدس خبر داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha