امام جمعه ایلام: سپاه پاسداران بازوی ولایت و خادم ملت است

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه مردم باید به نظام اعتماد و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند و با هدف تغییر وضعیت موجود در انتخابات پیش رو با شور و شوق حضور پیدا کنند، گفت: سپاه پاسداران بازوی ولایت، خادم مردم و پاسدار انقلاب است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار  عصر امروز جمعه در برنامه تلویزیونی کلام آدینه با تبریک مناسبت سالگرد تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی، انقلاب بزرگی در زمره انقلاب انبیاء الهی است و امام راحل (ره)، با هدف پاسداری از اسلام در جهان اقدام به تاسیس سپاه پاسداران کردند.

وی تصریح کرد: همانگونه که انقلاب اسلامی، محدودیت مرزی نداشته و مختص به داخل کشور نیست، سپاه پاسداران نیز محدودیت درون مرزی ندارد و هر کجا که انقلاب باشد سپاه پاسداران نیز حضور دارد.

امام جمعه ایلام با اشاره به نقش برجسته سپاه پاسداران از آغاز تاسیس تا کنون، یادآور شد: سپاه پاسداران در حوادث مختلفی همچون دفاع مقدس، درگیری با گروهک های ضد انقلاب، دفاع از منطقه و صدور انقلاب نقش آفرین بوده است.

کریمی تبار با بیان اینکه سپاه پاسداران در اجرای پروژه های سازندگی داخل کشور مانند طرح پالایشگاه بزرگ خلیج فارس به خودکفایی کشور کمک موثر دارد، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی ولایت، خادم مردم و پاسدار انقلاب است.  

وی با اشاره به سالگرد شکست حمله نظامی آمریکا در طبس، به تاریخ ۵ اردیبهشت ماه، اضافه کرد: این شکست جزء فرازهای انقلاب اسلامی است و نباید در حاشیه قرار گرفته و به فراموشی سپرده شود.

وی ابراز کرد: سفارتخانه آمریکا، لانه جاسوسی دشمن بود که بر اساس اسناد برجای مانده با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی مشغول فعالیت در کشور بود. 

امام جمعه ایلام شکست دشمن را امداد غیبی الهی دانست و افزود: خداوند با این امداد غیبی به ما نشان داد، پشتیبان مردم و مدافع انقلاب اسلامی است.  

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار با بیان اینکه انقلاب اسلامی جغرافیای سیاسی منطقه را تغییر داد، یادآور شد: هدفی که آمریکا و صهیونیست دنبال می کرد، نتیجه معکوس یافت و با هنر ولایت فقیه دفاع از شهرها و داخل کشور به مرز دشمن اصلی کشیده شد. 

وی با اشاره به مذاکرات اخیر کشور اظهار داشت: انفجار نطنز برنامه دشمن برای «زهر چشم» گرفتن از تیم مذاکره کننده بود، که در آن با شکست مواجه شد و دانشمندان جوان هسته ای در کمتر از ۲۴ ساعت غنای هسته ای کشور را از ۲۰ درصد به ۶۰ درصد رساندند. 

امام جمعه ایلام در ادامه با بیان پیامدهای منفی انفجار نطنز برای مواضع دشمن صهیونیستی، تاکید کرد: واقعیت این است که معادلات جهانی به هم خورده و انقلاب اسلامی در منطقه و جهان نقش آفرین است.

حجت الاسلام دکتر کریمی تبار با تاکید بر اینکه دشمن آسیب پذیر است و این اتفاقات نشان دهنده زوال و نابودی آن هاست، خاطرنشان کرد: مردم باید به نظام اعتماد کرده گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند و با هدف تغییر وضعیت موجود در انتخابات پیش رو با شور و شوق حضور پیدا کنند. 

وی خواستار همکاری مسئولان اجرایی استان با تولید کنندگان دام استان شد و افزود: به واسطه کاهش بارندگی ها در استان، این قشر نیازمند همراهی مسئولین جهت خرید دام مازاد خود میباشند.

وی  با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط شیوع کرونا، خاطرنشان کرد: رعایت هر چه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی نقش مهمی در مبارزه با بیماری کرونا با همراهی مردم استان دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =