ثبت سومین پیروزی متوالی گل‌گهر/ نفت آبادان روی نوار ناکامی

تهران- ایرنا- جمعه شب در دیداری از هفته بیست و یکم لیگ برترفوتبال، گل گهرسیرجان برابر صنعت نفت آبادان به پیروزی رسید و سه امتیاز این دیدار را به حساب خود گذاشت.

به گزارش ایرنا؛ شاگردان «امیر قلعه نویی» در ورزشگاه تازه تاسیس «امام علی(ع)»، صنعت نفت آبادان را با نتیجه یک برصفر شکست دادند و ۳۲ امتیازی شدند.

«علیرضا علیزاده» در دقیقه ۸ گل سه امتیازی این دیدار را درون دروازه صنعت جای داد و شادمانی را به اردوی تیمش به ارمغان آورد.

گل گهر به رغم کسب هر سه امتیاز این دیدار و رسیدن به امتیاز ۳۲  نتوانست به رده های بالاتر این جدول صعود کند و در رتبه چهارم ماند.

«سیروس پورموسوی» و تیمش صنعت نفت نیز، با قبول هفتمین شکست فصل خود با ۲۵ امتیاز در رتبه دهم باقی ماندند.

«سید وحید کاظمی» قضاوت این دیدار را برعهده داشت. اوبا نشان دادن کارت زرد به علیزاده و «آرمین سهرابیان» بازیکنان گل گهر و همچنین «رحیم زهیوی» و «حسین ساکی» بازیکنان صنعت آنان را جریمه کرد.

در دقایق پایانی این دیدار «رحیم زهیوی» در محوطه جریمه گل گهر سرنگون شد اما داور از کنار این صحنه درحالی گذشت که این بازیکن و اعضای کادر فنی تیمش به شدت نسبت به این تصمیم اعتراض داشتند.

ترکیب گل گهر

علیرضا حقیقی، سیدعلیرضا ابراهیمی، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، بهنام برزای، علیرضا علیزاده، احمدرضا زنده روح، نوید عاشوری، سعید صادقی، مرتضی تبریزی، یونس شاکری.

ترکیب صنعت نفت

حامد فلاح‌زاده، محمد اهل شاخه، محمد طیبی، حسین ساکی، امید خالدی، مهدی حنفی، حکیم نصاری، حسن بیت‌ سعید، احمد شریعت‌ زاده، حسین‌زواری، رحیم زهیوی.

نتایج دیگر دیدارهای هفته بیست و یکم لیگ برتر به این شرح است:

نساجی مازندران صفر - سپاهان یک

آلومینیوم اراک یک - پیکان یک

نفت مسجد سلیمان یک - مس رفسنجان صفر

سایر دیدارهای این هفته با توجه به شروع لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به زمان دیگر موکول شده که از این قرار است:

ذوب آهن - پرسپولیس

تراکتور – ماشین سازی

استقلال – شهرخودرو

سایپا – فولاد

درحال حاضر تیم های سپاهان با ۴۴، پرسپولیس با ۴۱ و استقلال با ۳۴ امتیازعناوین اول تا سوم جدول رقابت های لیگ برتر را در تصاحب خود دارند.

تیم های سایپا ۱۸، نساجی مازندران ۱۶ و ماشین سازی با ۱۰ امتیازجایگاه چهاردهم تا شانزدهم این جدول را حفظ کرده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha