۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۴۹
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 84306239
۰ نفر

برچسب‌ها

القسام به رژیم صهیونیستی درباره جنایات علیه فلسطینیان هشدار داد

تهران- ایرنا- گردان های شهید عزالدین القسام با محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به نمازگزاران در بیت المقدس و مسجد الاقصی، نسبت به پیامد این گونه حملات و جنایات هشدار داد.

به گزارش شبکه خبری المیادین، القسام روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد که از نزدیک حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و باندهای غاصب صهیونیست به مسجد الاقصی و هموطنان مان را از نزدیک دنبال می کنیم.

شاخه نظامی جنبش حماس همچنین ایستادگی و مقاومت تظاهرکنندگان بیت المقدس و نمازگزاران مسجد الاقصی و قیام آنان در برابر رژیم اشغالگر و غاصبان صهیونیست را ستود.

گردان های القسام خطاب به نمازگزاران گفت: ای قهرمانان بدانید که مقاومت استوار و آماده حامی شماست و برای مسجد الاقصی و قدس پایتخت مقدسمان همچون شمشیر و سپر به شمار می رود، چرا که نبرد شما نبرد ما و خون شما خون ماست.

القسام افزود: جرقه ای که امروز آن را می افروزید انفجار در برابر دشمن جنایتکار خواهد بود و آن زمان گردان ها و نیروهای مقاومت خود را در قلب نبردهای تان خواهید دید که به یاری خداوند به دشمن درس سخت و بی سابقه ای خواهد داد.

درگیری هایی که از شب گذشته تا بامداد امروز (جمعه ) به مدت چند ساعت میان صدها تن از جوانان بیت المقدس و نیروهای رژیم صهیونیستی در بخش اشغالی بیت المقدس و پیرامون مسجد الاقصی روی داد، صدها زخمی، که در میان آنها چند زن و کودک دیده می شود ،برجا گذاشت .

به گزارش خبرنگار ایرنا، پلیس رژیم صهیونیستی تقریبا ۵۰ جوان فلسطینی را در نقاط مختلف محله های شرق بیت المقدس که با باندهای شهرک نشینان صهیونیستی درگیر شده بودند، بازداشت کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =