۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۱۷
کد خبرنگار: 892
کد خبر: 84306210
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۱ مدرسه در پلدختر ساخته شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: ۱۱ مدرسه در قالب ۳۰ کلاس درس در شهرستان پلدختر ساخته شد.

به گزارش ایرنا، امیر غفوری نژاد عصر جمعه درباره این مدارس افزود: در پلدختر و معمولان تعداد ۱۱ پروژه در قالب ۳۰ کلاس درس که از این تعداد پنج پروژه در قالب ۱۸ کلاس درس به صورت تمام خیری، تعداد سه پروژه به صورت مشارکتی در قالب ۹ کلاس درس و تعداد سه پروژه از محل اعتبارات دولتی در قالب سه کلاس درس ساخته شده است.

وی با اشاره به پروژه های فعال در  پلدختر و معمولان اظهار داشت: تعداد ۱۰ پروژه در قالب ۴۴ کلاس درس که از این تعداد دو پروژه در قالب ۱۸ کلاس درس به صورت مشارکتی، دو پروژه به صورت تمام خیری در قالب چهار کلاس درس و یک پروژه سالن ورزشی واقع در روستای کشکه می باشد.

وی گفت: پنج پروژه در قالب ۱۷ کلاس درس از محل اعتبارات دولتی از پروژه های فعال در شهرستانهای پلدختر و معمولان می باشند.

غفوری نژاد با اشاره به تعمیرات مدارس سیل زده گفت: تخریب و احداث بیش از ۴۰۰ متر دیوار حصار و محوطه سازی بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع، تعمیر و احداث سرویس های بهداشتی، اجرای بیش از ۹۵۰۰ متر مربع ایزوگام مدارس، تعمیر و تکمیل کفپوش ورزشی سالن های ورزشی شهدای فرهنگی و امام علی(ع)  پلدختر  و احداث زمین چمن مصنوعی فوتسال برای اولین بار در شهرستان پلدختر  صورت گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha