۱۱ هزار بسته حمایتی بین آسیب دیدگان کرونا در اسدآباد توزیع شده است

همدان-ایرنا- فرماندار اسدآباد از توزیع ۱۱ هزار بسته حمایتی بین اقشار آسیب دیده از کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: این بسته های حمایتی از سوی گروه های جهادی بسیج از ابتدای شیوع کرونا تاکنون توزیع شده است.

 به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسدآباد «سعید کتابی» با بیان اینکه این کمک های مومنانه همچنان ادامه دارد خاطرنشان کرد: گروه های جهادی در زمینه های مختلف به ویژه در بحث محرومیت زدایی خدمات ارزنده ای در سطح شهرستان انجام داده اند.

وی اظهار داشت: زمینه سازی برای شکل‌گیری هر چه بیشتر گروه های جهادی و  الگوی گیری از این گروه ها مسیری روشن برای صرفه جویی در منابع عمومی و پیاده شدن مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی را فراهم می‌کند.

وی در ادامه از آغاز پذیرش بیمار در مرکز ام.ار.ای و مجتمع تصویربرداری شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بیمارستان حضرت قائم(عج) شهرستان اسدآباد خبر داد.
 
کتابی با بیان اینکه دستگاه ام.ار.ای  پس از آموزش کارکنان بخش تصویربرداری پذیرش بیماران را به صورت رسمی آغاز کرده است افزود: راه‌اندازی این دستگاه شهرستان اسدآباد را به سمت توسعه توریست درمانی و قطب درمانی پیش می برد و در این راستا پذیرای بیماران شهرستان‌های همجوار خواهد بود.

فرماندار اسدآباد اضافه کرد: راه اندازی دستگاه ام.ار.ای از بار مراجعات بیماران شهرستان به استان و یا شهرهای دیگر خواهد کاست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha