تاخیر در آغاز ساعت کاری ادارات لرستان یک هفته دیگر تمدید شد

خرم‌آباد - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان گفت: تاخیر در آغاز فعالیت و حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

به گزارش ایرنا، حمید کشکولی روز جمعه درباره کاهش ساعت کاری ادارات افزود: با توجه به اثر بخشی کاهش ساعت حضور کارکنان دستگاه های اجرایی استان در کنترل وضعیت بیماری، روند آغاز فعالیت دستگاه‌های اجرایی از ساعت ۹ صبح، در هفته آتی نیز ادامه خواهد داشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان اظهار داشت: تمدید موضوع کاهش ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی در راستای تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و مفاد بند ۱۱ صورتجلسه چهل و سومین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، با هدف کنترل شیوع کرونا صورت می گیرد.

وی افزود: با بررسی های صورت گرفته در زمینه کاهش زمان حضور کارکنان دستگاه های اجرایی، تاثیرات این تصمیم در مهار روند شیوع بیماری کرونا کاملا مشهود بوده و تمدید یک هفته‌ای موضوع مذکور، در این رابطه اجرایی می شود .

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: وضعیت حضور کارکنان در محل کار و دورکاری آنان کما فی السابق بر اساس مفاد نامه شماره ۸۳/۳/۸۱۹ مورخ ۱۴ فروردین ماه جاری ( ابلاغی به دستگاه های اجرایی استان ) و بر اساس رنگ بندی شهرستان ها اعلام می شود.

شمار قربانیان کرونا در این استان با فوت ۱۴ بیمار دیگر در شبانه‌روز گذشته به یکهزار و ۵۹۶ نفر رسید. تعداد مبتلایان به کرونا در این استان نیز با شناسایی ۸۲۳ بیمار جدید طی شبانه روز گذشته به ۹۹ هزار و ۴۹۹ نفر رسید.

هم اکنون تمامی شهرهای لرستان در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =