یک باند قاچاق موادمخدر در هرمزگان منهدم شد

بندرعباس- ایرنا- رییس کل دادگستری هرمزگان از انهدام یک باند قاچاق موادمخدر در استان و دستگیری سه نفر از سوداگران مرگ خبر داد.

علی صالحی روز جمعه با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: با هماهنگی مقام قضایی و در یک عملیات ضربتی و منسجم توسط ماموران انتظامی، ۲ دستگاه کامیون حامل موادمخدر در محور ایستگاه شهید چغازردی میناب و ایستگاه بازرسی فاریاب رودان شناسایی و توقیف شد.
وی بیان داشت: در این عملیات یک تن و ۳۹۰ کیلوگرم تریاک و ۲۷۵ کیلوگرم هرویین از یک دستگاه کامیون در ایستگاه بازرسی فاریاب رودان و همچنین ۳۵۸ کیلوگرم تریاک و ۱۵۱ کیلوگرم ماده مخدر شیشه نیز از کامیون دیگر در ایستگاه بازرسی شهید چغازردی میناب کشف شد.
رییس کل دادگستری هرمزگان اظهارداشت: در این عملیات در مجموع ۲ تن و ۱۷۴ کیلوگرم ماده مخدر کشف شده است و ۳ نفر از سوداگران مرگ نیز دستگیر شدند.
وی خاطرنشان کرد: اعضای این باند سازمان یافته قاچاق موادمخدر ، قصد داشتند محموله‌های مواد افیونی را از مبدا استان‌های شرقی کشور به شهرستان های رودان و میناب انتقال دهند.
صالحی تاکید کرد: عواقب بسیار سنگینی در انتظار قاچاقچیان مواد مخدر است و دستگاه قضایی با سوداگران مرگ ، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha