امام جمعه ورامین: آمریکا در مواجهه با مردم ایران محکوم به شکست است

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان ورامین گفت: آمریکا از ابتدای انقلاب تاکنون، همواره در مواجهه با مردم ایران محکوم به شکست است.

آیت الله سیدمرتضی محمودی در پیام جمعه این هفته ورامین که به دلیل عدم اقامه نماز جمعه در شرایط قرمز کرونایی صادر شد، اظهار داشت: آمریکا از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران تاکنون، همواره در حال توطئه علیه انقلاب اسلامی بوده که هر بار با شکست مواجه شده است.

وی با یادآوری شکست آمریکا در جریان کودتای طبس دورپنجم اردیهشت ماه سال ۵۹ اظهار داشت: عنایات غیبی خداوند متعال به نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث شد که سهمگین‌ترین شکست نصیب آمریکا شده و آنان در پیش چشم جهانیان رسوا شوند.

وی افزود: شکست آمریکا در طول بیش از چهار دهه بیانگر عنایت خداوند به ملت ایران است، امروز نیز به لطف الهی ملت ایران با هدایت رهبر معظم انقلاب، با قدرت روز افزون در برابر آمریکا و اسرائیل ایستاده و به اهداف نهایی خود دست پیدا می‌کند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین در بخش دیگری از پیام خود روزه را سپر آتش جهنم یاد کرد و افزود: همه افراد باید از فرصت ماه مبارک رمضان برای استغفار، توبه به درگاه خداوند متعال و جلب رضایت حضرت احدیت استفاده کنند.

آیت الله محمودی تصریح کرد: روزه ضمن آن که در سلامت جسم انسان تأثیرگذار است، روح روزه دار را تزکیه کرده و او را از گناه و معصیت دور می‌سازد.

وی با تسلیت سالروز وفات حضرت خدیجه (س) گفت: حضرت خدیجه کبری (س) در کنار پیامبر و همراه  با ایشان و با استفاده از تمامی ثروت و نفوذ خویش، از اسلام دفاع کرد و درس ایثار و فداکاری را به مسلمانان تعلیم داد.

امام جمعه ورامین گفت: متمکنین و ثروتمندان می‌باید با اقتدای به آن بانوی بزرگوار، از فقرا و محرومین دستگیری کرده و برای ترویج دین تلاش کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha