ماراتن نفس‌گیر تیم گیتی‌پسند برای صدر جدول لیگ برتر فوتسال

اصفهان- ایرنا- تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان برای رسیدن به صدر جدول لیگ برتر راهی جز پیروزی مقابل تیم کراپ الوند ندارد و مجموعه مدیریت تیم برغم داشتن رقبای قدر، عزم خود را جزم کرده تا به این مهم دست یابد.

به گزارش ایرنا، دیدارهای  مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال کشور در مرحله حساسی قرار دارند و بازی ها برای تیم های مرحله نهایی بسیار سخت و سرنوشت ساز است.

براین اساس از مرحله نهایی هفته هفتم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور امروز جمعه سوم اردیبهشت ماه از ساعت ۲۲ کراپ الوند در قزوین میزبان گیتی پسند اصفهان است.
گیتی پسند بعد از پیروزی روحیه بخش هفته مقابل مس سونگون که با نتیجه  چهار بر صفر به پایان رسید در قزوین دیدار سرنوشت سازی را مقابل کراپ الوند خواهد داشت.

وحید شمسایی سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان بعد از سالها دوری از میادین به دلیل کمبود بازیکن هفته قبل مقابل مس سونگون وارد میدان شد و در یک نمایش خوب در پیروزی تیمش تاثیرگذار بود. با این حال شاگردان وحید شمسایی در دیدار با کراپ الوند مرتکب هرگونه اشتباهی را ندارند.

این تیم هم اکنون با ۱۱ امتیاز بعد از سن یچ ساوه و مس سونگون با اختلاف ۲ امتیاز نسبت به صدرنشین در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد که در صورت پیروزی و نتیجه نگرفتن سن یچ ساوه و مس سونگون مقابل رقبایشان می توانند در هفته هفتم صدرنشین این رقابت ها شوند.

امشب تیم سن ایچ ساوه از مقاوت مقاومت البرز پذیرایی می کند و مس سونگون ورزقان میهمان فرش آرای مشهد است که این دیدار ها به نوبه خود حساسیت بالایی دارند که یپروزی و یا شکست هر تیم در کم کردن فاصله تیم ها در صدر جدول تاثیرگذار است و می تواند جای تیم ها را در جدول عوض کند.

تیم سن ایچ ساوه اکنون با ۱۳ امتیاز در رده نخست، مس سونگون ورزقان با ۱۲ امتیا دوم و گیتی پسند با ۱۱ امتیاز سوم است که فاصله سه تیم بالای جدول  یک یا 2 امتیاز است که این فاصله اندک از اهمیت بالایی در جابه جایی تیم ها برخوردار است.

ناگفته نماند گیتی پسند اصفهان با مصدومیت بازیکنانی همچون لبرمشوری ، جعفری ، بهادری ، شفیعی و محرومیت احمدی باز هم از کموبد بازیکن رنج می برد که شاید باز هم وحید شمسایی سرمربی با تجربه این تیم پا به توپ شود.  

با این حال رودیکرد مهم و اساسی که در فوتسال مورد توجه است، تیزهوشی و استفاد از موقعیت هاست، این هم مستلزم تمرکز، غیرت و تعصب و تلاش بازیکنان با چاشنی توجه به نکات فنی و تاکیتکی مربیان است که به طور حتم می تواند نتیجه شیرین را به ارمغان آورد.

در مقابل تیم کراپ الوند قزوین هم اکنون  با هفت امتیاز در رده چهارم  لیگ برتر فوتسال قرار دارد و امسال نخستین حضور خود را تجربه می کند که توانست با جذب بازیکنان باکیفیت نتایج درخشانی را در کشور بگیرد و می توان گفت پدیده نوظهوری برای فوتسال ایران است.

نماینده اصفهان در صورت پیروزی و کسب امتیاز لازم نگاهی نیز به نتایج دیگر رقبای خود سن ایچ و مس سونگون خواهد داشت که در صورت نتیجه نگرفتن آنها حتی این شانس را دارد که صدرنشین شود.

پس باید امشب نشست و مارتن جذاب و  نفس گیر لیگ برتر فوتسال کشور را در شهرهای قزوین ، ساوه و  مشهد نظاره گر بود.

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در سال‌ های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۵ به مقام قهرمانی و در سال‌های ۱۳۸۹، ۱۳۹۰، ۱۳۹۲ ، ۱۳۹۳  و ۹۸ مقام نایب قهرمانی لیگ برتر فوتسال ایران را به دست آورد.

گیتی پسند همچنین در سال ۱۳۹۱ به مقام قهرمانی و در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۶ به مقام نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان فوتسال آسیا دست یافت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =