۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۵۶
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 84306038
۰ نفر

برچسب‌ها

صدای سقوط تنها تیم فوتسال مردان فارس در لیگ برتر بلند شد

شیراز-ایرنا- تیم ایمان شیراز که امتیاز تیم ارژن در لیگ برتر را خریداری کرد در مرحله حذفی لیگ برتر باشگاه های ایران در انتهای جدول قرار دارد تا صدای سقوط تنها نماینده فوتسال فارس به دسته یک بلندتر شود.

واگذاری تیم فوتسال ارژن قصه درازی دارد،ابتدا مدیر این تیم که به گفته خودش از عدم حمایت ها در استان ناراضی بود و طی ۲ سال گذشته همواره سخن از  واگذاری آن برزبان می‌آورد ، سرانجام این کار را محقق کرد.

واگذاری این تیم که عجولانه و غیرکارشناسی در یک بازه زمانی کم تا شروع لیگ برتر ار زیابی شد، موجب شد این تیم ابتدا به یک شخص حقیقی که علاقه مند به فوتبال بود واگذار شود و نام این تیم را ایمان بگذارد.   

اما این پایان کار نبود، زیرا شخصی که با وعده ها تیم را خریداری کرده بود پس از اینکه از  عهده هزینه آن بر نیامد، تیم را که در انتهای جدول لیگ برتر در گروه ب بود به شخص دیگری واگذار کرد.

نسخه ای که شفابخش نبود

این نقل و انتقال ها نسخه شفابخشی برای تنها تیم فوتسال فارس نبود و این تیم در بدترین شرایط تاریخ لیگ برتر با سه امتیاز  راهی مرحله حذفی شد تا زنگ خطر برای این تیم بیشتر به صدا درآید. 

پس از اینکه حمیدرضا کمالی که از تیم ارژن شناخت داشت و سال ها سرمربی گری این تیم را  بر عهده داشت، از تیم جدا شد، حمید ابراری نیا بازیکن باتجربه فوتسال که سابقه بازی در تیم ملی را داشت، سکان این تیم در حال غرق شدن را بر عهده گرفت.

اما از آنجا که این تیم مشکلات زیادی به ویژه نداشتن بازیکن خوب و با تجربه را یدک می کشید، ابراری نیا هم نتوانست این تیم را نجات دهد و به پلی آف رفت.

 هم اینک  در مرحله حذفی پس از انجام سه بازی تیم ایمان شیراز با ۲ امتیاز در رده چهارم قرار دارد اما هنوز شانس برای ماندن در لیگ برتر را دارد که بیشتر شبیه به معجزه است.

تیم های شهروند ساری، اهورا بهبهان، کوثر اصفهان و ایمان شیراز در مرحله حذفی حضور دارند و هم اینک پس از پایان دور رفت، تیم های شهروند و اهورا با چهار امتیاز اول و دوم هستند، تیم کوثر اصفهان و ایمان شیراز هم با ۲ امتیاز در منطقه سقوط قرار دارند.

سه بازی دیگر از دور برگشت باقی مانده و در نهایت ۲ تیم آخر راهی لیگ دسته یک کشور می شوند.

از تیم فوتسال ایمان حمایت می کنیم

رییس هیات فوتبال فارس در این باره جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: هنوز کار برای تیم ایمان تمام نشده  و سه بازی باقی مانده است.

غلامعلی هنرپیشه ادامه داد: از ابتدا در کنار این تیم بوده ایم و هم اینک هم برای هر بُرد که بدست آورد، برای بازیکنان  پاداش در نظر گرفته ایم.

وی اضافه کرد: می کوشیم این تیم را در لیگ برتر حفظ تا برای لیگ فصل آینده یک فکر اساسی کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha