۵۳۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان همدان شناسایی شدند

همدان- ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که تعداد موارد مثبت در بخش سرپایی و بستری استان در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳۵ مورد گزارش شده است.

دکتر «محمد طاهری» روز  جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اینک شمار بیماران بستری مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۱۳ هزار و ۸۶۳ و بیماران سرپایی مثبت به ۳۴ هزار و ۹۳۲ مورد افزایش یافته است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: با فوت ۱۴ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در این استان به یک هزار و ۸۱۱ نفر رسید.

وی افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۲۹۱ مورد بود که ۲۶۵ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۲۶ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۶۵ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۵۴۸، بهار ۷۵۲، تویسرکان ۸۵۹، رزن ۶۰۹، درگزین ۲۲۸، فامنین ۲۶۴ و کبودراهنگ ۸۶۴ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۵۰۳ نفر در ملایر، یک هزار و ۸۰۲ نفر در نهاوند و پنج هزار و ۸۲ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، همه شهرستان های استان همدان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =