کنفدراسیون فوتبال آسیا: تراکتور مقابل نیروهوایی محکوم به برد است

تهران- ایرنا- کنفدراسیون فوتبال آسیا از شاگردان رسول خطیبی در آستانه دیدار این تیم مقابل نیروهوایی عراق تمجید کرد و نوشت که این تیم نسبت به دو دیدار قبل شرایط بهتری دارد اما باید تساوی مقابل نیروهوایی را به برد تبدیل کند.

به گزارش ایرنا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی در آستانه دیدار تراکتور مقابل نیرو هوایی عراق به بررسی وضعیت این تیم‌ها پرداخت. در این گزارش آمده است: تراکتور در دیدار برگشت مقابل نیروهوایی محکوم به پیروزی است و باید تساوی در دیدار رفت را با برد عوض کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در قسمتی دیگر از این گزارش به صحبت‌های مربیان دو تیم اشاره کرد.

در بخشی دیگر از این گزاریش AFC آمده است: زمانی که در اولین دیدار لیگ قهرمانان مقابل پاختاکور محمد عباس‌زاده تیمش را پیش انداخت همه اینگونه فکر می کردند که پس از چهار سال اولین برد تیم ایرانی در لیگ قهرمانان رقم خواهد خورد اما اینگونه نبود. پاختاکور در ۱۳ دقیقه ۳ بار دروازه تراکتور را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

پس از آن اما شرایط برای تراکتور تغییر کرد و این تیم نه در دیدار برابر الشارجه و نه در بازی مقابل نیروی هوایی گل نزد تا نتواند مانند بازی اول چهره هجومی خود را نشان دهد.

تراکتور در حال حاضر در گروهش در رتبه دوم قرار دارد اما برای صعود این کافی نیست و این تیم باید امتیازات بیشتری را کسب کند.

آنها مقابل نیروهوایی محکوم به این هستند تا تساوی را به برد تبدیل کنند. آنها در حال حاضر نسبت به دو بازی قبلی‌شان شرایط بهترین دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =