سارق مسلح در ماهشهر به هلاکت رسید

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی ماهشهر گفت : صبح امروز یک شرور و سارق مسلح در عملیات تعقیب و گریز پلیس این شهرستان به هلاکت رسید.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا پاپی روز جمعه با اعلام این خبر اظهارداشت: صبح امروز ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان ماهشهر حین گشت زنی در شهر "بندر امام" به یک دستگاه خودرو پراید با ۲ سرنشین مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه پس از استعلام از سامانه مشخص شد خودرو دارای سابقه توقیف است، عنوان داشت: ماموران برای دستگیری متهمان اقدام کردند که یکی از سارقان با اسلحه کلت کمری به سمت ماموران پلیس تیراندازی کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر گفت: ماموران پلیس با استفاده از قانون بکارگیری سلاح در  تیراندازی متقابل و تعقیب و گریز، فرد مسلح را مجروح و هر دوی آنان را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودروی متهمان یک قبضه اسلحه کلت کمری به همراه ۶ فشنگ مربوطه، یک تیغه چاقو، یک تیغه تیزبر و ادوات جهت سرقت کشف شد، افزود: متهم مجروح پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

سرهنگ پاپی عنوان داشت: در بررسی و استعلام سوابق متهمان مشخص شد، این افراد هفت فقره سابقه سرقت و شرارت در پرونده شوم خود داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha