۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۹:۱۹
کد خبرنگار: 1291
کد خبر: 84305771
۰ نفر

برچسب‌ها

خبرهای کوتاه چهارمحال و بختیاری

شهرکرد_ ایرنا_ مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردل گفت: سال گذشته با بهره‌مندی از سهمیه قیر رایگان ۲۰ هزار مترمربع از معابر پنج روستای این شهرستان آسفالت شد.

داوود محمدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: سال گذشته ۱۰ طرح هادی روستایی با ۲ میلیون ریال اعتبار تهیه و بازنگری شد.
وی افزود: در این مدت طرح هادی ۱۵ روستا در شهرستان اردل با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار اجرا شد.
محمدی تصریح کرد: سال گذشته با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اردل ۵۱۲ جلد سند مالکیت شهری و روستایی صادر شد.
وی یادآور شد: در این مدت ۸۸ قطعه زمین به متقاضیان واجد شرایط در شهرستان اردل واگذار شده است.
۱۱ نفر از مددجویان زندان‌های چهارمحال و بختیاری آزاد شدند
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۱ نفر از مددجویان زندان‌های شهرکرد و بروجن با همت خیران آزاد شدند.
حمیدرضا حیدری با اعلام این خبر تاکید کرد: ۶ مددجوی جرایم مالی غیرعمد و پنج مددجوی جرایم عمومی چهارمحال و بختیاری در راستای برنامه نذر هشتم با حضور خیران سلامت و با همکاری ستاد دیه و انجمن حمایت زندانیان استان آزاد شدند.
حیدری تصریح کرد: مردم و خیران نیک‌اندیش چهارمحال و بختیاری با حضور در پویش مردمی «دوباره زندگی» به فرایند بازگشت زندانیان به آغوش خانواده، کمک‌های خود را به شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۲۵۶۹۰ به نام ستاد دیه استان واریز کنند.
برگزاری ورزش‌های صبحگاهی ممنوع شد
رییس اداره ورزش و جوانان شهرکرد گفت: برگزاری هرگونه تجمع ورزشی و ورزش‌های صبحگاهی در این شهرستان ممنوع شد.
اردشیر جان‌نثار با اعلام این خبر تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز شهرستان در رنگ‌بندی مرتبط با ویروس کرونا، برگزاری هرگونه تجمع ورزشی و ورزش‌های صبحگاهی در بوستان‌ها، پارک‌ها، فضاهای سبز و سایر نقاط این شهرستان ممنوع است.
وی افزود: در صورت برگزاری هرگونه تجمع ورزشی و ورزش‌های صبحگاهی در بوستان‌ها، پارک‌ها، فضاهای سبز و سایر نقاط شهرستان شهرکرد، با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =