توقف آلومینیوم اراک برابر پیکان در ضیافت پنالتی‌ها

تهران- ایرنا- تیم فوتبال آلومینیوم اراک در چارچوب رقابت های هفته بیست ویکم لیگ برتر مقابل پیکان به میدان رفت و با تساوی یک بر یک متوقف شد.

به گزارش ایرنا؛ شاگردان «علیرضا منصوریان» که در ورزشگاه امام امام خمینی(ره) اراک میزبان شاگردان «مهدی تارتار» بودند از این امتیاز بهره مند نشدند و به حداقل امتیاز این دیدار رضایت داده و به خانه بازگشتند.
ابتدا «محمد خدا بنده‌لو» دردقیقه 43 از روی نقطه پنالتی برای پیکان گلزنی کرد و «حامد پاکدل» نیز در دقیقه 62 از روی نقطه پنالتی گل تساوی آلومینیوم ار درون دروازه مهمان جای داد و بازی را به تساوی کشاند.

آلومینیوم اراک با کسب حداقل امتیاز این دیدار 29 امتیازی شد به رده پنجم جدول رده لیگ برتر نقل مکان کرد و پیکان نیز با این تساوی امتیازات خود را به 26 رساند و به رده نهم جدول این رقابت ها صعود کرد.
این دیدار درحالی با کسب این تساوی به پایان رسید که بازیکنان 2 تیم برای کسب برتری دراین دیدار بسیار تلاش کردند که البته نتیجه ای هم به جز تساوی در آن حاصل نشد.

توپ بیشتردر میانه میدان درجریان بود و به همین دلیل تعداد دفعاتی که خطر برروی دروازه ها ایجاد شد کم بود.

البته منصوریان و تارتار در اواسط  نیمه دوم برای تغییر روند بازی  ترکیب تیم های خود را تغییر و بازیکنان تازه نفس را به زمین فرستادند اما این موضوع نیز کمکی به پیروزی هیچ کدام نکرد.

«مهدی تارتار» و«حسین پاشایی» سرمربی و مربی پیکان به دلیل محرومیت اجازه حضور برروی نیمکت تیمشان را نداشتند و این دیدار را از روی سکوها تماشا کردند.

ترکیب آلومینیوم

حسین پورمحمدی، محمد ایرانپوریان(اسماعیل شریفات)، رامتین سلیمان زاده، مصطفی احمدی، حامد پاکدل، شاهین توکلی، پوریا آریا کیا، میثم مجیدی، معین عباسیان (سعید باقر پسند)، مرتضی آقاخان( سید مهدی حسینی) و علیرضا چراغعلی (امیر نوری).

ترکیب پیکان

علیرضا رضایی، امیرحسین رنگرزجدی، میلاد شیخی، محمد خدابنده لو، ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، آرمان قاسمی،امیر روستایی، سامان فلاح،عزیزمعبودی و مجید عیدی(اسماعیل بابایی) .

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =