رویارویی تیم فوتبال آلومینیوم اراک و پیکان با نتیجه تساوی پایان یافت

اراک - ایرنا - تیم فوتبال آلومینیوم اراک و پیکان تهران در هفته بیست و یکم لیگ برتر خلیج فارس شامگاه پنجشنبه به مصاف هم رفتند که نتیجه این رقابت تساوی یک بر یک بود.

این دیدار در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک برگزار شد که در جریان این رقابت هرکدام از این تیم‌ها از روی نقطه ضربه پنالتی دروازه حریفان را باز کردند و این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

شاگردان «علیرضا منصوریان» از تیم آلومینیوم اراک با ترکیب «حسین پورحمیدی»، «رامتین سلیمانزاده»، «محمد ایرانپوریان»، «پوریا آریاکیا»، «مصطفی احمدی»، «شاهین توکلی»، «میثم مجیدی»، «علیرضا چراغعلی»، «معین عباسیان»، «مرتضی آقاخان» و «حامد پاکدل» وارد میدان شدند.

بازیکنان پیکان تهران نیز با ترکیب «علیرضا رضایی»، «امیرحسین رنگرزجدی»، «میلاد شیخی سلیمانی»، «محمد خدابنده لو»، «ابراهیم صالحی»، «حسین پور امینی»، «آرمان قاسمی»، «امیر روستایی»، «سامان فلاح»، «عزیز معبودی» و «مجید عیدی» در صحنه رقابت حاضر شدند.

نخستین گل این بازی از روی نفطه ضربه پنالتی در دقیقه ۴۲  توسط «محمد خدابنده لو» برای پیکان تهران به ثمر نشست و گل تساوی این بازی نیز با پنالتی اراکی‌هادر دقیقه ۶۱ توسط «حامد پاکدل» برای تیم آلومینیوم اراک به ثمر نشست.

قضاوت این بازی را «مرتضی منصوریان» به همراه «یعقوب سخندان» و «مرتضی یوسف شهریاری» برعهده داشتند.

تیم آلومینیوم اراک با ۲۱ بازی، ۶ برد، ۱۱ مساوی، چهار باخت، ۲۰ گل زده ۲۳ گل خورده و ۲۹ امتیاز در جایگاه پنجم و تیم خودروسازی پیکان تهران با ۲۱ بازی، ۶ برد، هشت تساوی، هفت باخت، ۱۹ گل زده، ۲۲ گل خورده و ۲۶ امیتاز در جایگاه ۹ جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha