۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۶:۳۳
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 84305627
۰ نفر

برچسب‌ها

پویش همدلی در میبد آغاز شد

یزد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی میبد گفت: پویش همدلی در این شهرستان همانند سال‌های گذشته در ماه مبارک رمضان برای جذب کمک‌های مردمی با هدف حمایت از مددجویان و معلولان آغاز شد تا مردم بتوانند در این امر خیر مشارکت کنند.

سید محسن فلاح پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: معلولان ، کودکان بی سرپرست و بد سرپرست ، زنان سرپرست خانوار و سالمندان به عنوان مددجو مورد حمایت سازمان بهزیستی هستند و کمک‌های جذب شده از طریق موسسه های خیریه که در زیر مجموعه این نهاد فعالیت دارند ، بین آنها توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: کمک‌های مردمی  می‌تواند شامل نقدی ، معیشتی ، لوازم زندگی ، جهیزیه ، درمان ، اشتغال و کسب و کار و مسکن باشد.

این مسوول تصریح کرد: هم اکنون سه هزار و ۵۰۰ مددجو شامل یک هزار و ۳۰۰ خانوار از سوی بهزیستی میبد حمایت می‌شوند.

وی با اطمینان به مردم که کمک‌ها در اسرع وقت و  با دید کارشناسی مددکار اجتماعی توزیع می شود ، اظهار کرد: در سال ۹۹ بهزیستی میبد و موسسه های خیریه که به عنوان زیر مجموعه سازمان بهزیستی مجوز فعالیت دارد در جذب چهار میلیارد و ۹۵۵ میلیون کمک‌های خیری مشارکت کردند.

فلاح اظهار کرد : این مشارکت نسبت به سال ۹۸ ، بیش از ۴۰ درصد رشد دارد و به خاطر این افزایش رشد  از امام جمعه شهرستان و خیران در همراهی با این سازمان قدردانی کرد.

وی در ادامه شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۶۹۸۵۰۴۰  و شماره شبای ۱۰۰۱۰۰۰۰۴۱۷۲۰۳۴۵۴۱۸۲۸۸۱۳ را برای واریز کمکهای نقدی اعلام و همچنین به پرداخت آنلاین از طریق سایت اداره کل بهزیستی استان یزد به نشانی www.swo.ir/payment اشاره کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha