استاندار تهران سالروز تشکیل سپاه پاسداران را تبریک گفت

تهران_ ایرنا_ استاندار تهران دوم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش ایرنا از اعلام روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در پیامی ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران را تبریک گفت.

درمتن این پیام آمده است: ۲ اردیبهشت ماه در اقدامی مبتکرانه و هوشمندانه از سوی معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) مزین به نام نهاد مقدسی شد که قدرتمندانه همپای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و در راستای اقتدار کشور همواره در عرصه‌های گوناگون خوش درخشید.


 از زمان تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون در هر زمینه ای که نظام جمهوری اسلامی با مشکل مواجه شده یا مورد تهدید قرار گرفته، سپاه وارد شده و مأموریتش را به بهترین شکل ممکن انجام داده است، در حال حاضر هم این نهاد انقلابی از هر جهت آماده دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن می باشد و با وجود آن، نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ تهدید داخلی و خارجی ترسی به خود راه نمی دهد.

بر خود فرض می‌دانم، ضمن ادای احترام به ساحت مقدس شهدای والامقام سپاه پاسداران و در راس آنان سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فرارسیدن ۲ اردیبهشت روز تشکیل نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی، ایثارگران، جانبازان و خانواده‌های معزز و مکرم آن بزرگ مردان سپاه و ملت شریف و پرافتخار ایران اسلامی به ویژه سپاهیان سروقامت استان تهران تبریک عرض کنم.

 در سایه اتکال به قدرت لایزال الهی و تحت زعامت فرماندهی کل قوا، تداوم عزت، قدرت، سربلندی و دستیابی به رسالت خطیر این دلاورمردان کشور عزیزمان را مسئلت نمایم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =