همکاری لازم برای اعطای زمین مرکز بهداشت پایانه مرزی شلمچه صورت گیرد

آبادان - ایرنا - استاندار خوزستان با اشاره به شیوع کرونا و لزوم احداث مرکز بهداشت پایانه مرزی شلمچه گفت: دستگاه‌های مربوطه همکاری لازم را برای اعطای زمین برای ساخت این مرکز داشته باشند.

به گزارش ایرنا قاسم سلیمانی دشتکی روز پنجشنبه در نشست ستاد اربعین در پایانه مرزی شلمچه افزود: نهادهای اجرایی باید برای جذب و اختصاص بودجه با تمام توان تلاش کنند و فرصت باقیمانده تا اربعین را از دست ندهند.
وی از نهادها و دست اندرکاران خواستار احداث و احیای امکانات در مرزها در کمترین زمان ممکن شد و ادامه داد: متاسفانه در این زمینه کارهای محسوس، عملیاتی و اجرایی را شاهد نیستیم.
استاندار خوزستان با بیان اینکه مصوبات نشست پیشین یا اجرایی نشده و یا بسیار ضعیف و اندک انجام شده است، گفت: نگاه عمیق تری باید در بحث اربعین حسینی داشته باشیم و از نهادهای مختلف انتظار می‌رود برای اتمام پروژه ها و واگذاری زمین همکاری کنند و در این زمینه سخت گیری نداشته باشند.

وی افزود: برای واگذاری زمین جهت ساخت مرکز بهداشتی در مرز که در این برهه زمانی و شیوع ویروس و بیماری های عفونی ضروری است، باید همکاری ها بیشتر شود تا با رعایت اصول بهداشتی راهپیمایی اربعین برگزار شود.

استاندار خوزستان با حضور در یادمان شهدای شلمچه به مقام والای شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =