ارتش و سپاه دو دست قدرتمند نظام اسلامی برای مقابله با تهدیدات است

تهران-ایرنا- رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیامی نوشت: ارتقاء آمادگی‌های نظامی و معنوی و برادری ارتش و سپاه به عنوان دو دست قدرتمند نظام اسلامی موجب شد، ملت ایران بتوانند با اقتدار با انواع تهدیدات دشمن در حوزه‌های جنگ سخت و نرم مقابله کنند و خواب راحت را از چشم ظالمان برباید.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع؛ در متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید ضیاء الدین آقاجانپور به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است: دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر ملت شریف ایران و همه پاسداران عزیزی که پاسداری از اسلام و قرآن و نظام اسلامی را برای خود توفیق و افتخار می دانند تبریک و تهنیت باد.

در ادامه این پیام آمده است: ۴۲ سال قبل در چنین روزی دوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۸ بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرمان تاریخی خود را برای تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صادر و از جوانان مومن، متعهد و انقلابی خواستند همچنان که در پیروزی انقلاب نقش آفرینی کردند برای دفاع و حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن وارد این نهاد انقلابی شوند.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در این پیام یادآور شد: فرمان تشکیل سپاه پاسداران در کنار فرمان تشکیل ارتش مکتبی در فاصله کوتاه، بیانگر این واقعیت بود که امام (ره) پیش بینی می کردند که سردمداران نظام سلطه دست از سر ملت ایران بر نمی‌دارند و باید با تمام قوا برای مقابله با انواع تهدیدات آنان آمادگی پیدا کرد.

وی در این پیام تاکید کرد: ارتقاء آمادگی های نظامی و معنوی و برادری ارتش و سپاه به عنوان دو دست قدرتمند نظام اسلامی موجب شد، ملت ایران بتواند با اقتدار با انواع تهدیدات دشمن در حوزه های جنگ سخت و نرم مقابله نماید و امروز به عنوان بزرگترین قدرت در منطقه از محرومان و مستضعفان و خط مقاومت حمایت و پشتیبانی نماید و خواب راحت را از چشم ظالمان و مستکبران برباید.

در پایان این پیام آمده است: سلام و درود خدا بر شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم، شهدای هسته ای، بویژه سردار محبوب دلها حاج قاسم سلیمانی، شهید صیاد شیرازی و دانشمند برجسته هسته ای شهید فخری زاده که عزت و استقلال و امنیت این مرز و بوم مرهون فداکاری های آنان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =