خطیبی: دیدار فردا برای تراکتور بسیار مهم است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال تراکتور، گفت: دیدار فردا برابر نیروی هوایی عراق برای ما بسیار مهم است و به همین دلیل با تفکرات و آرایش جدید به میدان می‌رویم.

به گزارش ایرنا، «رسول خطیبی» امروز (پنجشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نیروی هوایی عراق در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: دیدار رفت، یک بازی فیزیکی بود و دو تیم جنگنده در زمین حاضر شدند که برای بازی برگشت نیز همین تصور را داریم.

وی افزود: در هوای گرم شهر شارجه، بازی‌ها به صورت فشرده برگزار می‌شود و ممکن است که بازیکنان با افت بدنی مواجه شوند، اما سعی می‌کنیم ریکاوری خوبی داشته باشیم تا مشکلی برای بازیکنان به وجود نیاید. بخاطر همین در دیدار فردا با تفکرات، آرایش و نیروی جدید به میدان خواهیم رفت، چون این دیدار برای ما خیلی مهم است.

سرمربی تیم تراکتور خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله بتوانیم برنده شویم و به هدف‌مان برسیم. تیم ما در سه دیدار نخست نتایج بدی کسب نکرده است و امیدوارم در دیدار فردا تلاش بازیکنانم به نتیجه برسد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در سه دیدار گذشته با تمام وجود به میدان رفتند و بیشتر از توان‌شان تلاش کردند.

خطیبی با اشاره به احتمال ایجاد تغییرات در دیدار مقابل نیروی هوایی، یادآور شد: نمی‌توانم بگویم که چه کسانی به میدان خواهند رفت، اما با توجه به اینکه باید شرایط بدنی همه بازیکنان را حفظ کنیم، در دیدار فردا تغییراتی ایجاد خواهیم کرد. ان‌شاءالله با انرژی بیشتر تیم را به میدان می‌فرستیم و بازیکنان هم خواسته‌های کادر فنی را در زمین اجرا کنند تا به نتیجه مدنظرمان برسیم.

تراکتور هم اکنون با سه امتیاز در رتبه دوم گروه B لیگ قهرمانان آسیا است و باید در بازی فردا به برتری دست یابد.

دیدار تراکتور و نیروی‌هوایی عراق ساعت ۱۹:۳۰ فردا (جمعه) برگزار می‌شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =