سپاه پاسداران حافظ انقلاب اسلامی است

اراک - ایرنا - فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت:: سپاه پاسداران حافظ انقلاب اسلامی است و به عنوان نهادی همه در صحنه از آرمان‌های جمهوری اسلامی حراست و دفاع می‌کند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» روز پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه استان مرکزی ، افزود: سالروز تاسیس نهاد ولایی، مردمی و انقلابی سپاه پاسداران دهای سترگ آن است چرا که سپاه نشان از هوشمندی و ابتکار عمل امام راحل در پاسداری همه جانبه از انقلاب اسلامی دارد.
 وی تاکید کرد؛ سپاه پاسداران با تاسی از مکتب حضرت امام(ره) و هدایتگری داهیانه  مقام معظم رهبری با حماسه‌هایی که در چهار دهه حیان انقلاب برجا گذاشته ، اقتدار و عزت را برای ملت و نظام اسلامی به ارمغان آورده است.
 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار داشت: این نهاد مردمی از ابتدا متناسب با انقلاب و جامعه اسلامی و با توجه به توطئه های دشمنان ساختار و سازمان خود را رشد داد و طبق نیازمندی‌های کشور راهبری و تجهیز می‌شود.
سردار کریمی بیان کرد: حضور سپاه پاسداران دربسیاری از صحنه‌ها که خلا امکانات و برنامهریزی وجود دارد به‌دلیل انعطاف پذیری این نهاد مردمی در جامعه مشهود و ملموس است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی یادآور شد:  مردم از عملکرد سپاه پاسداران در همه عرصه ها رضایت دارند چراکه این نهاد متعلق به انقلاب اسلامی و مردم است .
سردار کریمی ولایی و انقلابی و مردمی بودن را  سه ویژگی بارز سپاه پاسداران عنوان کرد و گفت:  بسیاری از دستاوردهای سپاه برگرفته از این سه ویژگی مهم است و آنچه که توانسته سپاه را در ماموریت‌ها موفق کند ایمان، اعتقاد و عمل صالح است.
وی تصریح کرد: سپاه پاسداران یکی از معجزات انقلاب اسلامی و متعلق به امام زمان(عج), نظام اسلامی و مردم است و کارنامه آن با توجه به تجربه آزمون های بزرگ و سخت بیانگر قدرت و هویت  ملت ایران است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ریشه تفکر و ذات درونی سپاه پاسداران را از مکتب عاشورا دانست و گفت:  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رویکرد عاشورایی و اتکا به معنویت و معرفت کارنامه‌ای درخشان دارد و امجموعه‌ای از نیروهای مخلص، متعهد ، کارآمد، حزب اللهی و ولایی در سپاه برای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب تلاش می‌کنند.
سردار کریمی بیان کرد: برطرف کردن نیازهای کشور در همه عرصه ها و موفقیت های سپاه در آزمون های مختلف نشان از کارآمدی و متخصص بودن سپاه دارد.
وی خاطرنشان کرد:  نام مقدس سپاه بر قله های اقتدار، پیشرفت و عزت ایران اسلامی در عرصه های دفاعی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، سازندگی،محرومیت زدایی و مردم داری و مردم یاری می درخشد.

دوم اردیبهشت ماه در تقویم جمهوری اسلامی با عنوان سالروز تاسیس سپاه پاسداران نامگذاری شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =