فرمانده ثارالله کرمان: خطوط قرمز سپاه در چارچوب انقلاب تعریف می‌شود

کرمان - ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: سپاه پاسداران متعلق به هیچ حزب و گروهی نیست و خطوط قرمز سپاه در چارچوب انقلاب اسلامی تعریف شده و آنچه که امام راحل و مقام معطم رهبری برای ما مشخص کرده را دنبال می کنیم.

به گزارش ایرنا، سردار حسین معروفی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: سپاه پاسداران، سپاه انقلاب اسلامی است و فدای مثلثی می شود که در یک رأس آن ملت بزرگ ایران، دو رأس دیگر انقلاب اسلامی و  ولایت فقیه قرار دارد.

وی تصریح کرد: در استان کرمان نیز با همین روحیه و اقتدار اعتقادی، انقلابی و جهادی برای رفع مشکلات مردم تلاش می‌کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: ماموریت سپاه حفظ و نگهبانی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است و یک سری ماموریت‌های ذاتی در مباحثی چون دفاعی، امنیتی و عمق بخشی دارد.

وی تاکید کرد: سپاه در ماموریت های اقتضایی و در زمان اقتضا بنا به نیاز در بحران هایی همچون  سیل، زلزله، طوفان، تنظیم بازار، کمک های مومنانه، حوزه محرومیت زدایی و قطع رنجیره ویروس منحوس کرونا و به طور کلی هر کجا که ملت نیاز داشته باشد،  ورود می کند.

سردار معروفی ادامه داد: بسیج و سپاه از هم جدا نیستند، بلکه مکمل یکدیگرند و نمی توانیم برای هر کدام تعریفی جداگانه داشته باشیم، زیرا سپاه مسئول بکارگیری این قدرت عظیم بسیج برای پیشبرد جبهه انقلاب بزرگ و برای حل مشکلات مردم است و زمانی که این دو قدرت در کنار هم قرار می‌گیرند هیچ بن‌بستی را نمی‌بینیم و بسیج بن بست‌شکن می‌شود.

وی افزود: حرکت بزرگی که شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی انجام داد جزو ماموریتهای ذاتی سپاه بود که طی مدت ۲۱ سال در جبهه اسلام انجام داد و ما هم اکنون نتیجه آن را مشاهده می کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: سپاه و بسیج یک مجموعه تربیت شده مکتب وحی و عاشورا و تربیت شده مکتب حضرت امام (ره) و رهبری معظم انقلاب هستند که الگو و خروجی سپاه پاسداران انسان‌های بزرگی چون شهید سلیمانی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =