رسانه ها مردم را به شرکت در انتخابات تشویق کنند

بندرعباس- ایرنا- معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان گفت: در شرایط فعلی که دشمنان طبل نا امیدی علیه نظام ما می زنند نیاز است رسانه ها مردم را به همدلی وهمراهی و مشارکت مردم در انتخابات تشویق کنند.

علی رئوفی روز پنجشنبه در نشست شورای اطلاع رسانی هرمزگان افزود: رسانه ها اعم از صدا وسیما رسانه های مکتوب، نشریات، خبرگزاری و شبکه های اجتماعی با دعوت از نخبگان، احزاب و افراد بانفوذ و گفت وگو و هچمنین انعکاس دیدگاههای آنان زمینه برای مشارکت حداکثری در انتخابات را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد: وقتی ما در بحث اطلاع رسانی مدیریت نکنیم ، دشمنان هیچ وقت خیر خواه ما نبود و از رخدادهای کوچک و بی ارزش در داخل کشور بزرگ می کنند که می توان با اطلاع رسانی به موقع آن را به حاشیه راند.

رییس ستاد انتخابات هرمزگان اظهار داشت: مساجد و مبلغان دینی ، کارشناسان و صاحب قلم و بیان با تشویق وترغیب مردم به شرکت در انتخابات  واهمیت در تعیین سرنوشت دراین مدت دین خود را به انقلاب و نظام ادا کنند.

رئوفی یاد آور شد: ما در استان ۲ انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا داریم که در بخش شوراهای شهر و روستا استقبالی خوبی در زمینه نام نویسی صورت گرفته وآمار حکایت از افزایش سه درصد و مشارکت کلی و ۴۶.۵درصد بانوان  نسبت به دوره قبل دارد.

وی همچنین بر رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در بحث کرونا تاکید کرد و افزود : نظارت ها در زمینه تزریق واکسن در استان هرمزگان به شدت جریان دارد که اولویت با افراد در معرض خطر بوده وحتی مدیران در هر مقام جایگاه درحال حاضر حق دریافت واکسن را ندارند.

وی بیان داشت: یکی از سازمانهای استان آمادگی خود را برای واردات واکسن خارجی اعلام کرد و درخواست آن به سفارت کشورهای تولید کننده ارسال شده که در صورت نهایی یک میلیون دز واکسن وارد و زیر نظر ستادملی مبارزه با کرونا اقدام خواهد کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =