نقش سپاه در مدیریت کرونا و اجرای طرح شهید سلیمانی بی‌نظیر است

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کنگاور با بیان اینکه نقش و جایگاه سپاه در قرارگاه مدیریت کرونا و اجرای طرح شهید سلیمانی بی‌نظیر است، گفت: سپاه کنگاور تاکنون ۱۰ رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه در این شهرستان برگزار کرده است.

«فرزاد الماسی» روز جمعه در گفت گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: مجموعه سپاه پاسداران همواره در حوزه های مختلف نظیر قرارگاه مبارزه با کرونا حاج قاسم سلیمانی، مدیریت سیل، مبارزه با مواد مخدر، قرارگاه محرومیت زدایی، جلوگیری از گسترش حاشیه نشینی، کاهش آسیب ها و سایر مسایل اجتماعی همکاری و نقش موثری داشته است.

فرماندار کنگاور در ادامه گفت: استان کرمانشاه هشت سال خط مقدم جنگ بود که آسیب‌های قابل توجهی بر زیرساخت‌های آن وارد شده و سپاه به خوبی توانسته در بحث محرومیت زدایی در استان فعالیت کند.

 الماسی همچنین اضافه کرد: تشدید تحریم ها و مشکلات جغرافیایی نیز تاثیرات زیادی بر زیرساخت های شهرستان کنگاور داشته که باید تلاش کنیم از محرومیت زدایی در تمام حوزه ها کاسته شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: فعالیت قرارگاه محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی، بازدید و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی و توزیع بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی، اقداماتی است که در مقابله با کرونا انجام شد و در این راستا بسیج همراهی ارزشمندی دارد.

او با اشاره به ماه های پایانی دولت دوازدهم و مشکلات پیش رو از جمله مهار کرونا و فشارهای اقتصادی، تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با برنامه ریزی و عملگرایی در این ماه های پایانی دولت دوازدهم خدمت به مردم اثرگذار باشد.

شهرستان کنگاور با ۹۰ هزار جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =