۱۵۰ دستگاه رمز ارز غیرمجاز در استان فارس کشف شد

شیراز-ایرنا- معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای عبور از اوج مصرف در تابستان ۱۴۰۰ گفت: ۱۵۰ دستگاه غیرمجاز رمز ارز در این استان کشف و ضبط شد.

حمیدرضا جلایر روز پنجشنبه همچنین گفت: اولین اقدام فراگیر سال ۱۴۰۰ با محوریت عبور از پیک تابستان در تاریخ دوم اردیبهشت ماه سال جاری به طور همزمان در ۲۶مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان های استان فارس برگزار شد.

وی ادامه داد: در جریان این مانور، ۱۵۸۳مورد عملیات تعدیل و یک در میان نمودن روشنایی معابر و همچنین ۳۲۹ مورد نیز رفع اتصالات سست صورت پذیرفت.

این مقام مسئول به انجام ۱۹ مورد توسعه نقاط مانور و بهبود ظرفیت انتقال بار و ۵۷ مورد بازآرایی و تعدیل بار سامانه فشارمتوسط و فشارضعیف در جریان این اقدام اشاره کرد.

وی اظهار داشت: در اولین اقدام فراگیر سال ۱۴۰۰ با محوریت عبور از پیک تابستان همچنین چهار مورد بهینه سازی و رفع اشکال سامانه های پرعارضه و ۵۲۵مورد جلب همکاری اداره های راهداری و حمل و نقل جاده ای در تعدیل روشنایی بین شهری انجام گرفت.

جلایر یادآور شد: جهت انجام اولین اقدام فراگیر سال ۱۴۰۰با محوریت عبور از پیک تابستان در استان فارس ۷۸ گروه اجرایی ، ۵۴ نفر کارشناس و ناظر و همچنین ۱۳۲ خودروی سبک و سنگین شرکت داشتند.

وی بهبود ولتاژ مشترکان، رضایت مشترکان و سایرذینفعان و افزایش پایداری شبکه را از جمله اهداف این مانور برشمرد و افزود: بازآرایی شبکه های توزیع، کاهش تلفات، کاهش خاموشی،کاهش انرژی توزیع نشده، کاهش مصرف انرژی ، کاهش مصرف انرژی شبکه روشنایی معابر و حذف انرژی مصرفی برق های غیرمجاز نیز از دیگر مواردی بودند که در جریان اجرای این مانور مورد توجه قرار گرفت.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس ضمن قدردانی از همکاری کلیه مشترکان استان در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی، تجاری، اداری و خانگی در برنامه‌های مدیریت مصرف برق و عبور موفق از پیک بار ۹۹ ابراز امیدواری کرد با تداوم این همکاری و مشارکت های همه جانبه، از پیک تابستان ۱۴۰۰بدون خاموشی  عبور کنیم. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =