بالغ بر ۲۸ هزار قلم مواد غذایی احتکار شده در کرمان کشف شد

کرمان - ایرنا - رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان از کشف یک انبار احتکار کالا با ۲۸ هزار و ۲۹۰ قلم انواع مواد خوراکی و دستگیری یک فرد متخلف در عملیات ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی خبر داد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی روز پنجشنبه در تشریح این خبر به رسانه ها افزود: ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی در پی کسب خبری مبنی بر دپوی تعداد قابل توجهی مواد خوراکی در یک انبار موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع با اخذ دستور مقام قضائی و با همکاری کارشناسان اداره صمت استان از این انبار بازدید کردند که در این رابطه ۲۸ هزار و ۲۹۰ قلم انواع مواد خوراکی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان با بیان اینکه با توجه به مخفی کردن این اقلام و عدم اعلام موجودی انبار به اداره صنعت، معدن و تجارت، احتکار بودن این اجناس برای پلیس محرز شد، اظهار داشت: کارشناسان مربوطه ارزش این اقلام را سه میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال اعلام کردند.

سرهنگ میرحبیبی بیان کرد: در این رابطه محموله توقیف و مالک اصلی آن نیز دستگیر و همراه پرونده تشکیل شده جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =