بیش از ۲۱ کیلوگرم انواع موادمخدر در کبودراهنگ کشف شد

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی کبودراهنگ از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و کشف ۲۱ کیلو و ۱۵۷ گرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس سرهنگ "مجید گلی" روز پنجشنبه در تشریح این خبر بیان کرد: اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به منظور افزایش سطح امنیت، احساس امنیت عمومی و کشف جرایم یکی از مهمترین اولویت های ماموریتی و اجرایی سال جدید پلیس شهرستان کبودراهنگ است.

وی افزود: پلیس کبودراهنگ با انجام اقدامات اطلاعاتی در راستای اجرای طرح های جامع منطقه ای، طرح ارتقای امنیت اجتماعی را در حوزه های مختلف جرم با استفاده از ظرفیت و توانایی یگان های عملیاتی و اجرایی به مرحله اجرا درآورد.

 فرمانده انتظامی کبودراهنگ اضافه کرد: از مهمترین دستاوردهای این طرح می توان به کشف انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، دستگیری ۶ خرده فروش مواد مخدر، توقیف یک دستگاه خودرو و کشف سه دستگاه موتورسیکلت سرقتی از قاچاقچیان اشاره کرد.

سرهنگ گلی ادامه داد: همچنین دستگیری سه سارق موتورسیکلت، کشف یک خودرو سرقتی و دستگیری سارق خودرو، دستگیری سه سارق اثاثیه منزل و کشف پنج فقره سرقت از منزل، دستگیری سارق سیم کابل و کشف ۱۰۰ متر سیم و کابل فشارقوی، دستگیری ۲ سارق وسایل و تجهیزات مزارع و کشف تعداد قابل توجهی لوازم آبیاری و ادوات کشاورزی و همچنین کشف تعدادی قابل توجهی اقلام ممنوعه از دیگر دستاوردهای اجرای این طرح است.

وی از شهروندان خواست با رعایت نکات پیشگیری از وقوع جرایمی مانند سرقت، نسبت به وقایع و اتفاقات پیرامونی و محیطی خود بی تفاوت نبوده و همواره موضوع مشارکت در تولید امنیت را مد نظر داشته باشند و هرگونه موارد مشکوک را از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =