استاندار قزوین:سپاه و بسیج در محرومیت زدایی نقش برجسته‌ای ایفا می‌کنند

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: مجموعه سپاه و بسیج سازندگی در محرومیت زدایی، نقش بسیار پرارزشی ایفا می کنند و گام های بلندی را برای توسعه و آبادانی مناطق کم برخودار استان بر می‌دارند.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه در دیدار با سردار شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، افزود: این نهاد در دوران سازندگی هرکجا لازم بود در خدمت نظام و انقلاب بود و امروزه هم در هرجای کشور لازم باشد خدمتگزاری می‌کند.

وی اضافه کرد:سپاه پاسداران هم در دفاع از مرزها و هم در عرصه آرام بخشی در جامعه و به نوعی ایجاد همبستگی ملی نقش بسیار بی بدیلی دارد.

 استاندار قزوین بیان داشت: امروزه امانت بزرگی بر دوش ما در نقش های مختلف مدیریتی قرار دارد که برخاسته از حقوق عامه مردم است و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی در پیروی از راه امام و شهدا داشته باشیم.

جمالی پور با اشاره به انتخابات پیش رو و تاکید بر مشارکت پرشور در این رویداد بسیار مهم سیاسی کشور،  افزود: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری مشارکت حداکثری در این انتخابات بوده و جمله طلایی ایشان جذب حداکثری و دفع حداقلی در انتخابات است که باید مورد توجه همه کارگزاران باشد چون نظام جمهوری اسلامی در جذب حداکثری و دفع حداقلی قدرت می‌گیرد.

 استاندار قزوین خاطر نشان کرد: رمز بقای این نظام سلامتی و درستی در خدمت به مردم است و همه باید برای تحقق این هدف،  تمامی ظرفیت های موجود را به کار گیرند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =