کرونا ۳۳ واحد صنفی در روانسر را تعطیل کرد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی روانسر از پلمپ ۳۳ واحد صنفی متخلف به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و احتمال شیوع بیشتر ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ایمان مرادی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله باکرونا و همچنین فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، مأموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی طرح برخورد با تهدید کنندگان سلامت جامعه را اجرایی کردند.

وی افزود: در طول یک هفته اخیر از ۵۰ واحد صنفی بازرسی به عمل آمد که منجر به پلمب ۳۳ واحد متخلف بدلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فعالیت غیرمجاز در ساعات روز پیش از اذان مغرب شد.

سرهنگ مرادی یادآور شد: در همین راستا علاوه بر بازرسی‌های اخیر، برای ۱۷ واحد صنفی دیگر نیز اخطاریه پلمب صادر شد که در صورت عدم رعایت ضوابط بهداشتی و مقررات در بازرسی‌های بعدی پلمب خواهند شد.

توقیف احشام قاچاق در کرمانشاه

رییس پلیس امنیت امنیت اقتصادی کرمانشاه نیز در گفت و گو با ایرنا از توقیف یک دستگاه کامیون حامل احشام و کشف ۵۷ راس گوسفند قاچاق در محور شهرستان کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ جلیل سلطانی اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی مبنی بر فعالیت قاچاقچیان احشام، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر حرکتی یک دستگاه کامیون حامل احشام قاچاق در محور فیروزآباد - ماهبدشت شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی آن را متوقف کردند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه تاکید کرد: در این بازرسی ۵۷ راس دام قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می رسید کشف شد.

وی از دستگیری یک نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضایی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =