امیری: کیفیت گوا برای ما غافلگیر کننده بود/ مشکلات زیادی داریم

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما مشکلات زیادی داریم در حالی که باید تنها دغدغه ما فوتبال باشد امیدوارم مسئولان باشگاه هرچه زودتر برای رفع این مشکلات اقدام کنند.

به گزارش ایرنا،  وحید امیری که همراه یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و برابر گوا هند در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا حاضر شده بود، اظهار داشت: ما توانستیم در نیمی از مسابقات مرحله گروهی موفق باشیم و می‌دانیم که هدف و خواسته ما چه چیزی است.

وی ادامه داد: ما کاملا با هدف پیش می‌رویم و می‌دانیم هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. ما پرسپولیس هستیم و خواسته کادرفنی این است که با قدرت به کارمان ادامه دهیم و صعود مقتدرانه داشته باشیم.

وی گفت:  مشکلات زیادی وجود دارد. مساله اول شرایط جوی اینجا است. 

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: گوا و کیفیت این تیم واقعا برای ما یک سورپرایز بود. ما پرسپولیس هستیم و در چند سال گذشته کیفیت خودمان را نشان  دادیم و به دنبال این هستیم که موفقیت‌های گذشته را تکرار کنیم.

امیری اظهار داشت: همانطور که سرمربی تیم اشاره کرد شرایط برای ما مساعد نیست. امیدوارم مسوولان باشگاه تلاش کنند و هر چه زودتر مشکلات ما را مرتفع کنند. تنها دغدغه ما باید در زمین فوتبال باشد.

امیری نیز در پاسخ به این پرسش که آیا توانستید به مشکلاتی مانند زمین تمرین و شرایط آب‌وهوایی عادت کنید، تصریح کرد: از همان بازی اول مقابل الوحده توانستیم با شرایط خودمان را وفق دهیم. این شخصیت تیمی ما است که به پیروزی عادت کرده است. تیم ما از بردن خسته نمی‌شود و تلاش ما این است که با حداکثر امتیازات و بهترین عملکرد به دور بعد راه پیدا کنیم.
وی ادامه داد: ما نماینده ایران هستیم و امیدواریم مانند چند سال گذشته که توانستیم پرچم را بالا نگه داریم امسال هم موفق باشیم. تیم ما روحیه پیروزی طلبی خودش را حفظ کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =