باشگاه‌های ورزشی همدان زیر ذره‌بین بازرسان قرار دارند

همدان- ایرنا- سرپرست حوزه ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دستگاه ورزش همدان گفت: باتوجه به محدودیت‌های اعمال شده و تعطیلی گروه‌های شغلی از جمله حوزه ورزش، باشگاه‌ها زیر ذره بین بازرسان این اداره قرار دارند.

محمدتقی رحیمی روز جمعه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: هر چند تعطیلی باشگاه‌های ورزشی منجر به لطمه اقتصادی سنگین به باشگاه‌های ورزشی به ویژه بخش خصوصی شده اما تعطیلی آن‌ها در شرایط کنونی دستور ستاد مقابله با کرونا است و باید تابع قانون بود.

وی بیان کرد: سرکشی از باشگاه‌های ورزشی سطح استان به صورت مستمر و در قالب گروه‌های بازرسی انجام می‌شود و باهرگونه تخلف برخورد می‌کنیم.

رحیمی با تاکید بر اینکه حفظ سلامت عموم ورزشکاران در اولویت دستگاه ورزش استان قرار دارد، خاطرنشان کرد: همه در برابر قانون مسوول هستیم و این تصمیم در راستای حفظ سلامت ورزشکاران و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اتخاذ شده است.

وی با اشاره به اینکه براساس قانون برخورد با باشگاه‌های متخلف در دستور کار خواهد بود، گفت: ورزشکاران و مربیان می‌توانند شکایت خود را به حوزه بازرسی و یا امور باشگاه‌های اداره ورزش و جوانان استان همدان ارایه دهند.

سرپرست حوزه ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دستگاه ورزش همدان افزود: همه روزه در ساعات اداری آماده دریافت شکایات و انتقادها پیرامون وضعیت اعلام شده و تخلف‌های احتمالی در این زمینه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: قانون برای همه یکسان است و دلیلی نمی‌شود برخی باشگاه‌ها فعالیت مغایر با اطلاعیه صادره داشته باشند.

هم اینک بیش از ۸۵ هزار ورزشکار در قالب بیش از ۶۰۰ سالن ورزشی در سطح استان همدان فعالیت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =