۲ نیکوکار یزدی ۵۲۰ میلیون ریال برای آزادی زندانیان اهدا کردند

یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد گفت: ۲ خیر نیکوکار با پرداخت ۵۲۰ میلیون ریال زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد را در این استان فراهم کردند.

سید مسعود عظیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد با حضور در ستاد دیه با هدف خشنودی خدا و خانواده مددجویا در این امر خداپسندانه شرکت کردند.

وی ادامه داد: در طول سال به خصوص در ماه مبارک رمضان ستاد دیه استان آمادگی جلب همیاری و مساعدت خیران نوعدوست برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را دارد.

این مسوول در ۳۰ فروردین‌ماه امسال به ایرنا گفته بود: محمدرضا سلطانی یکی از کشاورزان متدین با حضور در این ستاد ۲۵۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان کمک کرد.

عظیمی با بیان اینکه این نیکوکار هدف خود را کسب رضایت خداوند ذکر کرد افزود: این خیر با دیدن برنامه ماه مهربانی و پخش مصاحبه با زندانیان جرایم غیرعمد تصمیم گرفت تا این مبلغ را برای آزادی مددجویان اهدا کند.

برنامه "ماه مهربانی" در راستای جمع آوری کمک نقدی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمدی وبازگرداندن آنها به آغوش گرم خانواده هایشان تهیه و تولید شده و هر روز در ایام ماه مبارک رمضان از سیمای مرکز یزد پخش می‌شود.

نیکوکارانی که تمایل دارند در این پویش شرکت کنند، می توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب‌های نمایندگی ستاد به شماره ۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ بانک ملت ، ۶۶۶۶۶۶ پست بانک ، شماره کارت های مجازی ۶۲۷۷۶۰۷۰۰۰۰۰۳۲۳۱  و یا با شماره گیری کد دستوری #۱۱۳۳*۶۶۵۵*  کمک های خود را به حساب ستاد دیه واریز کنند.

سال ۱۳۹۹ با همکاری مردم و خیران  ۳۳۵ مددجوی محکوم مالی جرایم غیرعمد با ۱۱ میلیارد تومان در استان یزد آزاد شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =