۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۴۶
کد خبرنگار: 3196
کد خبر: 84305106
۹ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نماینده دورود و ازنا:  نظارت پویا و فعال اصل مهم در انتخابات است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: صیانت از آرای مردم و نظارت پویا و فعال اصل مهم در برگزاری انتخابات است.

به گزارش ایرنا ، "حسین گودرزی" روز پنجشنبه در بازدید از دبیرخانه هیئت عالی نظارت بر انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی استان لرستان ، اظهار داشت: همه ما دنبال یک کار بزرگی هستیم که آن نتیجه انتخابات سالم است.

ویی یادآور شد: نظارت پویا و فعال اصل مهم در برگزاری انتخابات است و هرکجا اخلالی وجود دارد، نظارت باید ورود کرده و قانون را در اولویت قرار دهد.

گودرزی گفت: انتخابات در لرستان نیازمند فرهنگ سازی است زیرا در این استان نگاه طایفه ای، سیاسی، صنفی و غیره در بحث انتخابات مهم بوده و در این مدت هم ضرر زیادی استان متحمل شده است.

عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای استان لرستان تصریح کرد: عملکرد دبیرخانه هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان لرستان مطلوب بوده و جای تقدیر و تشکر دارد. 

وی افزود: باید تلاش شود که مدیریت شهری بر مبنای شهروند محوری صورت گیرد و این کار مهم بر عهده نظارت انتخابات شوراهای شهر و روستا است.

باقرپور حسینی دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای استان لرستان نیز در پایان گزارش عملکردی را در بخش‌های مختلف دبیرخانه هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان لرستان را ارائه داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha