بیش از ۱۴ هزار خانوار توسط بسیج جامعه پزشکی استان زنجان غربالگری شد

زنجان - ایرنا - رییس بسیج جامعه پزشکی استان زنجان، گفت: از شروع پیک چهارم کرونا تاکنون، تعداد ۱۴ هزار و ۷۰ خانوار توسط بسیج جامعه پزشکی این استان، مورد غربالگری قرار گرفته‌اند.

دکتر مشهود تقیلو، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به تلاش ها و فعالیت‌های بی وقفه بسیج جامعه پزشکی استان زنجان در ایام کرونا، افزود: جامعه پزشکی زنجان از ابتدا انتشار ویروس کرونا در خدمت مردم بوده و در حد وسع و توان خدمات رسانی های لازمه را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه در پیک چهارم بیماری کرونا نیز بسیج جامعه پزشکی به منظور ارایه خدمات درمانی همواره در صحنه حاضر بوده است، اظهار داشت: خدمات لازم و مورد نیاز به بیماران در بخش‌های مختلف انجام شده و می‌شود.

تقیلو، تصریح کرد: ۲۵ تیم پزشکی با ۱۲۵ همکار با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان در بخش‌های غربالگری، توزیع بسته‌های معیشتی و حمایتی و نظارتی همکاری می‌کند که این کار همچنان تداوم دارد.

رییس بسیج جامعه پزشکی استان زنجان با همکاری پایگاه‌های بسیج فعالیت‌های بیماریابی و غربالگری از سوی تیم‌های بسیج جامعه پزشکی در استان زنجان انجام می‌شود گفت: خدمات جامعه پزشکی به جامعه هدف ارایه می‌شود و این گروه‌ها در مناطق محروم استان زنجان نیز خدمات رسانی لازم را انجام می‌دهند.

تقیلو با اشاره به توزیع ۲۳ هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی اشاره کرد و با بیان اینکه در حال حاضر نیز کار جمع آوری بسته های معیشتی صورت می گیرد، گفت: بسته‌های معیشتی جمع آوری شده در ایام ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان استان زنجان توزیع خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =