فرمانده سپاه الغدیر یزد: مردم با بصیرت در انتخابات شرکت کنند

یزد- ایرنا- فرمانده سپاه الغدیر یزد با بیان اینکه ماموریت این مجموعه حراست همه جانبه از انقلاب اسلامی است گفت: مردم باید با بینش و بصیرت در انتخابات امسال شرکت کنند.

به گزارش روز پنجشتبه روابط  عمومی سپاه الغدیر، سرتیپ رضا پورشمسی با تبریک دوم اردیبهشت ماه، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مبانی فکر الهی  و برخورداری از عناصر دینی را از جمله بارزترین ویژگی‌های سپاه پاسداران ذکر کرد و افزود: سپاه برگرفته از دل مردم ولایت مدار و بسیجیان سلحشور است که فرمانده معظم کل قوا می فرمایند: «اگر ستونی از کشور نتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد ما او را به ستون سپاه می بندیم» و این افتخار بزرگی برای سپاه است.

فرمانده سپاه الغدیر استان در مورد اهمیت انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ادامه داد: حضور مردم در جامعه اسلامی به عنوان یک نظام اجتماعی و دینی حائز اهمیت است و این مهم باید در رویدادهای مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نظیر انتخابات با مشارکت پرشور نمایش داده شود.

پور شمسی  با اشاره به اهمیت نگاه متفاوت معمار کبیر انقلاب اسلامی به بحث حکمرانی خوب بیان کرد: نگاه امام خمینی ره در بحث حکمرانی مبنتی بر ارزش‌های دینی و اسلامی بود و همین امر ساختاری بوجود آورده که در آن تفاوت‌های اساسی با سایر حکمرانی‌هایی که بر مبنای غیردینی طراحی شدند وجود دارد.

وی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نهادی مردمی و برگرفته از تفکر جهادی دانست و تصریح کرد: این نهاد انقلابی به فرمان امام خمینی ره به منظور حراست همه جانبه از دستاوردهای نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی شکل گرفته است.

فرمانده سپاه الغدیر، مأموریت این نهاد را دنبال کردن پیشروندگی انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: سپاه پاسداران در تمام عرصه‌هایی که منجر به تداوم، تقویت و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود دارای مأموریت بوده و هرجایی که نیاز به کمک داشته باشد گوش به فرمان مقام معظم رهبری است.

پورشمسی، فعالیت در عرصه‌های مختلف جنگی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و عرصه دینی و حراست از مبنای ناب اسلامی را از جمله ویژگی‌های سپاه دانست و افزود: سپاه پاسداران انقلاب متناسب با شرایط زمانی نیاز روز جامعه آماده انجام مأموریت‌های متعدد است.

استان یزد ۳۲۰ هزار بسیجی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =