فرماندار: محل مناسبی برای تخلیه نخاله‌های ساختمانی هرسین اختصاص یابد

کرمانشاه - فرماندار هرسین با اعلام اینکه تخلیه خاک و نخاله‌های ساختمانی چهره این شهر را نازیبا می‌کند، تاکید کرد دستگاه متولی موظف به جمع آوری و دپو نخاله‌ها در محل مناسب است.

«عبادالله کنجوریان» عصر جمعه در حاشیه بازدید از عملیات جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی و انبوه دپو شده در جنب مسکن مهر دادگستری و بهزیستی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: نخاله‌های ساختمانی سیمای بعضی از محلات شهر هرسین به ویژه کمربندی‌های شهید شفیعی و جنوبی را مخدوش و نازیبا کرده و اگر شخصاً پیگیر ساماندهی این معضل نشوم شهر توسط نخاله‌ها محصور می‌شود.

وی تصریح کرد : متاسفانه دستگاه اداری که متولی جمع آوری زباله و نخاله های دپو شده در شهر هرسین است از این موضوع بسیار مهم غافل مانده است.

فرماندار شهرستان هرسین همچنین خواستار شناسایی و برخورد قانونی و جدی با رانندگان خودروهای نخاله ریز شد و از شهردار و رییس شورای شهر هرسین خواست مکان مشخصی را به منظور دفن یا تخلیه نخاله های شهر مشخص و به صورت گسترده نسبت به اطلاع رسانی آن اقدام نمایند. 

کنجوریان در ادامه اضافه کرد: همچنین در چند روز گذشته نیز با پیگیری زباله ها و نخاله های انبوه دپو شده در حاشیه پل رودخانه بیژنگان و مسیر دسترسی به روستای داودی نیز جمع آوری شد.

در جریان این بازدید از رئیس و کارکنان اداره راهداری به خاطر همکاری در جمع آوری نخاله های شهر هرسین تقدیر کرد.

هرسین با جمعتی بیش از ۸۵ هزار نفر در جنوب شرق کرمانشاه قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha