۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۰۲
کد خبرنگار: 1565
کد خبر: 84305077
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات اجرایی یک واحد آموزشی در سیرجان آغاز شد

کرمان - ایرنا - عملیات اجرایی مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز زنده یاد عزت‌الله گوئینی امروز (پنجشنبه) با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال در شهرستان سیرجان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، عملیات اجرایی احداث مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز زنده یاد عزت الله گوئینی با حضور معاون امور عمرانی فرمانداری، معاون اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان و جمعی از مسئولان محلی، با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال آغاز شد.

امام جمعه شهرستان سیرجان در آیین آغاز عملیات اجرایی مدرسه خیر ساز عزت الله گوئینی کار خیرین مدرسه ساز را با اهمیت عنوان کرد و گفت: مدرسه نخستین مکانی است که تربیت انسان در آن شکل می گیرد و موجب افتخار است که خیران به حوزه ساخت و ساز مدارس ورود پیدا کرده و موجب ارتقا کیفیت آموزش و پرورش می شوند.

معاون امور عمرانی فرمانداری سیرجان ضمن تقدیر از زحمات خیرین  اظهار داشت: ساخت مدارس برای آیندگان کشور به ویژه از سوی خیرین کار ارزشمندی است و جا دارد از خیران مدرسه ساز تقدیر و تشکر ویژه شود.

علی بیگلری با بیان اینکه  بالای ۵۰ درصد مدارس شهرستان توسط خیرین احداث شده است، افزود: خیرین مدرسه ساز انتخاب هوشمندانه ای کرده اند، زیرا سرمایه گذاری پایدار و ماندگار برای آخرت خود انجام داده و هم در این دنیا به نوعی در پیشرفت و توسعه کشور سهیم شدند.

اکبر محیاپور، مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان افزود: مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز زنده یاد عزت الله گوئینی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال با مشارکت خیر و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان با زیربنای یکهزار و ۳۵۰ مترمربع احداث خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha