امام جمعه زاهدان: پرورش نیرو و شبکه‌سازی در فضای مجازی ضروری است

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: در عرصه رسانه برنامه‌ها قشنگ و ایده‌ها زیباست اما خروجی کار کم و از دشمن عقب هستیم بنابراین پرورش نیرو و شبکه سازی در فضای مجازی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

به گزارش ایرنا آیت‌الله مصطفی محامیروز پنجشنبه در دیدار محمد خراسانی زاده معاون شبکه سازی، سیدپوریان حسین‌پور مسوول مرکز شبکه‌های اجتماعی و محسن مبلغ مدیر امور استان‌های سازمان فضای مجازی سراج کشور،اظهارداشت: انجام کار ستادی، پشتیبانی از فعالیت‌های مردمی، شبکه‌سازی و ساماندهی تشکل‌ها در در فضای مجازی با وسعت و تنوع کاری که دارد امیدوار کننده و مهم ‌است.
امام جمعه زاهدان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که فرمودند "سنجه و معیار، خروجی هاست" افزود: علیرغم کارهای خوب صورت گرفته در عرصه رسانه و فضای مجازی متاسفانه هنوز از دشمن عقب هستیم و دشمن به مراتب کارهای بیشتری کرده که تلاش و کار جهادی ما را می طلبد.
آیت‌الله محامی بیان کرد: طبق بیانات رهبر معظم انقلاب نیاز است برای مقابله با دشمن و کسب موفقیت ابتکار به خرج داده و میانبرهایی را تعریف کنیم.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: این استان در ابعاد مختلفی از جمله بحث‌های دینی، مذهبی و پاسخ به شبهات، ثبیت مبانی انقلاب و درگیری‌های سیاسی نیاز به اقداماتی در حوزه رسانه و فضای مجازی دارد.
وی ادامه داد: باید به گونه ای همت کنیم که تاثیر کار نمود پیدا کند هر چند آغاز چنین فعالیت هایی خود نقطه قوتی است اما نباید با آنچه که هست بسنده کنیم.
اما جمعه زاهدان گفت: یک کار مهم نیروسازی و پرورش کادر بوده تا به خوبی رشد پیدا کند و در گام های بعدی نیز با ارائه ایده و پشتیبانی‌های مادی و معنوی از او حمایت کنیم تا به تدریج کامل شده و دیگر نیازی به حمایت ما نداشته باشد و بخشی از کار را عهده دار شود.
عضو هیات علمی جامعه المصطفی افزایش مراکز سازمان سراج در نقاط مختلف استان را خواستار شد و افزود: گسترش کار و تشکیل مراکز در نقاط مهم و حساس استان از جمله زاهدان زابل، ایرانشهر و چابهار می تواند تاثیرات بیشتری برای دستیابی به اهداف پیش رو در مدت زمان کمتر داشته باشد.
همچنین محمد خراسانی زاده معاون شبکه سازی سازمان سراج کشور نیز به ارائه گزارشی از فعالیت های سازمان سراج در استان سیستان‌وبلوچستان پرداخت و گفت: یکی از اهداف تشکیل سازمان سراج پوشش خلأهای انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت های مردمی است و در مقطعی با توجه به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر ارتقاء فرهنگ کاربری و سواد فضای مجازی، سازمان سراج نهضت سواد فضای مجازی را پی‌ریزی کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =